ijournal.cz

Lush představuje novou kolekci tělových sprejů a to online i ve všech obchodech

red Zdroj: Lush 12.1.2020 Krása a zdraví

Tělové spreje! Netřeba slov.
Vůně pro každou příležitost i náladu to řeknou za vás.

Výběr z nové kolekce tělových sprejů nyní v e-shopu, od 10. 1. v kamenných prodejnách: K čtyřem stálým vůním – Dirty, Dads Garden, Rose Jam a Twiligh, přibyde 21 nových vůní – Avocado Co-Wash, Calacas, Coco Loco, Comforter, Groovy Kind of Love, Honey I Washed The Kids, Jungle, Let The Good Times Roll, Roller, Sex Bomb, So White, Tramp, Big, Flying Fox, Guardians of the Forest, Plum Rain, Sakura, Think Pink, Yoga Bomb, Yuzu and Cocoa nebo Turmeric Latte.

 Lush


                                                Výběr bestsellerů:

Turmeric LatteTurmeric Latte parfém

Každé stříknutí evokuje návštěvu v útulné kavárně a atmosféru, kterou tvoří vůně čerstvě napečeného cukroví a lahodných horkých nápojů. Zachumlejte se do konejšivého kořeněného objetí benzoové pryskyřice, hedvábné vanilky a sladké tonky s vůní, které vás zahřeje u srdce.

                                                                                                         Limitka parfém
                                                                                          Cena: 1 200,00 Kč/ 30ml


Dirty

Tato opojná kombinace energizující máty, svůdného a tajemného santalového dřeva a bylinných esenciálních olejů vás postaví na nohy.

Cena: 700,00 Kč/ 200ml

Flying Fox

Florální silice z palmy růžové se pojí s vášnivým jasmínem v povznášející objetí. S touhle smyslnou vůní se budete cítit zkrátka skvěle po celý den (nebo noc).

Cena: 700,00 Kč/ 200mlKolekce parfémů a tělových sprejů se v e-shopu i každé kamenné prodejně může lišit. Pro informace o dostupnosti kontaktujte prodejnu nebo zákaznický servis.

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lush