ijournal.cz

Centrum Chodov na léto otevírá speciální letní terasu, nabídne grilování i zmrzlinu zdarma

red Zdroj: www.centrumchodov.cz 28.6.2018 Aktuality a pozvánky, Zábava

Centrum Chodov si pro své zákazníky připravilo letní novinku. Na prázdniny pro ně otevře speciální terasu – originální součást konceptu Grand Kitchen. Její provoz bude slavnostně zahájen 29. června od 11:00 hodin grilovací party.

Celé léto si zde návštěvníci Centra Chodov mohou odpočinout na stylovém sezení z palet nebo relaxovat v hamakách. Prázdninovou pohodu umocní stánek se speciální zmrzlinou Fresca Paleta, 100% vyráběnou z čerstvého ovoce.

Slavnostní otevření terasy se ponese ve velkém stylu. Členy věrnostního programu jistě potěší grilované kuřecí nebo vepřové steaky spolu s pivem či nealkoholickým nápojem zdarma a jejich ratolesti zmrzlina zdarma. Prvních 300 z nich navíc získá slaměný klobouk jako dárek. Pro všechny příchozí pak budou k dispozici ochutnávky ledových nápojů Starbucks, Kusmi tea, Fruitisimo i KFC. Na své si přijdou i ti nejmenší návštěvníci Centra Chodov, kteří ten den dostanou vysvědčení. Jako odměna za celoroční píli ve škole je pro ně připraveno oblíbené malování na obličej. O navození pravé letní atmosféry se postará DJ.

Na stravování a úroveň stolování klade Centrum Chodov velký důraz. V loňském roce proto ve svých prostorech otevřelo unikátní koncept s názvem Grand Kitchen, jehož součástí je nově právě i letní terasa. Návštěvníci zde naleznou výběr ze světových kuchyní, jejichž nabídka je velice pestrá. Mohou si vybrat z italské, asijské i klasické české kuchyně. Grand Kitchen také nabízí mimořádně vysoký standard stolování – jídlo je servírováno pouze v porcelánovém nádobí, stoly zdobí vázy s bylinkami, k dispozici jsou různé typy nábytku, stylové osvětlení či originální dekorace.

Letní terasu návštěvníci naleznou ve druhém patře u východu z Family zóny. Registrovat se do věrnostního programu Centra Chodov je velmi snadné. Žádost lze jednoduše vyplnit v centru u hostesek, na webu Centra Chodov či pomocí aplikace Centra Chodov, jež je ke stažení v Apple Store nebo Google Play.

 

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.centrumchodov.cz