ijournal.cz

Calzedonia na zimní sezónu nabídne nové trendy i ověřenou klasiku

red Zdroj: Calzedonia 29.6.2018 Móda, obuv, doplňky

Zora Hejdová
Calzedonia představí v sezóně podzim/zima 2018-2019 širokou nabídku modelů, které odrážejí nejmodernější trendy z přehlídkových mol.
ponožky

Čekají nás geometrické vzory jako je kohoutí stopa, puntíky i kosočtverce. Těšit se můžeme také na zdobené legíny, punčochy a ponožky, které propůjčí elegantní a sofistikovaný vzhled s nádechem maskulinity.

legínypunčocháče
Kolekce čerpá inspiraci z 80. let, na scénu přichází nepřehlédnutelné zvířecí potisky a materiály, jako je vinyl, výrazné pruhy a zářivé barvy. Ve vašem šatníku by neměl chybět ani nadčasový kousek v podobě síťových punčoch. Jsou v nabídce v síťované punčocháčenekonečné paletě stylů, velikostí a tvarů.

Skutečné milovnice módy rozhodně osloví romantické jemně síťované punčocháče s hedvábím. Zdobí je zajímavé motivy, transparentní vsadky, průstřihy a sklady.

Tuto linii skvěle doplňují zimní nadkolenky a ponožky zdobené perličkami, síťovinou a sametovými stužkami.

Také v letošním roce představuje značka Calzedonia limitovanou edici, která zahrnuje ty nejunikátnější kousky. Její součástí je 6 nových modelů punčoch a exkluzivní výběr ponožek. Nádech výjimečnosti vám propůjčí zajímavé detaily v podobě perliček, síťových vsadek, puntíků, hvězdiček či třpytek.
ponožky

kolekce partykolekce partyKolekce s názvem PARTY je věnovaná svátkům spojeným s koncem roku. Zimní outfity elegantně pozvednou kousky zdobené třpytkami a flitry!


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Calzedonia