ijournal.cz

Čarovné Vánoce aneb tipy na dárky pro malé i velké

red Zdroj: foto: archiv firem 14.11.2016 Rady, tipy, názory

Pravidelnou událostí v našem životě, na kterou sháníme dárky jsou Vánoce. Přibližně za dva měsíce budeme sedět u Štědrovečerní večeře a těšit se, co nám pod stromečkem nadělí Ježíšek. Dárky mohou být různorodé, originální, praktické ale i netradiční. Vždy je důležité si uvědomit, komu je dárek určený, aby vždy potěšil.

Multi Generation Family Opening Christmas Presents In Front Of Tree

Dárky, které spojují celou rodinu

Chcete poznat rodinné příběhy, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli? Uchovat si je v paměti? Zajímá vás vaše rodinná historie? Je pro vás důležité být si jako rodina blízko? Na český trh přichází originální hra pro babičku, dědečka a celou rodinu „Jak to tenkrát bylo?”. Karty s retro fotografiemi inspirují hráče k vyprávění příběhů z rodinné historie a těm mladším ukazují, jaké to dříve bylo.  Kdo bedlivě poslouchal a umí odpovědět, může postoupit na hracím plánu. Tak jako je unikátní každý odvyprávěný příběh, je jedinečná a neopakovatelná i každá správná odpověď. Vítězství v této hře ale není to nejdůležitější, nejcennější jsou příběhy samotné.
JAK_TO_TENKRAT_BYLO_white

Hra, která pomáhá trénovat paměť, je tak nevyčerpatelnou studnicí rodinných zážitků a nikdy se neomrzí. Hru vytvořila se svým týmem Monika Kopřivová, autorka úspěšných knih Babičko, vyprávěj a Dědečku, vyprávěj. Hra je k zakoupení na www.babickarstvi.cz, u dobrých knihkupců a v hračkářství za doporučenou cenu 690,00 Kč.

Užitečné dárkyOLYMPUS DIGITAL CAMERA

V tomto případě jde zejména o různé zdravotní pomůcky a vychytávky. Tento typ dárků sice není tak emotivní, ale ve své praktičnosti to bohatě dohání. Když si dáte s výběrem záležet, úspěch vás nemine.  Náš inspirativní dárek je vhodný nejen pro prarodiče, osoby po operaci, ale i pro těhotné ženy. Inspirace: pomocník na nazouvání a vyzouvání ponožek

kids_shampoo_IconDárek pro maminky a jejich ratolesti

Uplakané tváře při mytí a česání dětských vlásků jsou minulostí. PAUL MITCHELL ® Baby Don´tCry®Shampoo má hodnotu pH dětských slz a myje tak vlásky a pokožku našich maličkých bez jediné slzy. PAUL MITCHELL ®TamingSpray® nechává hřeben a kartáč jen lehce klouzat po dětských vlasech.

Baby Don´tCry® Shampoo100 ml – 239 Kč s DPH, TamingSpray ® 250 ml – 429 Kč s DPH

Dárek pro ženy

Myslíte, že vaše partnerka touží po novém image? Ráda by změnu barvy a střihu vlasů, ale sama si neví rady? V pražském salonu krásy Dolce Diva odbornice rády poradí všem ženám. Profesionálky také pomohou se stylem oblečení, který by slušel typu postavy a barevnému typu. Více informací na www.dolcediva.cz.

kosmetika

Dárky pro zamilované

Pokud si chcete užít romantický víkend i jindy v průběhu roku – nejen na sv. Valentýna, stojí za to vyrazit k našim slovenským sousedům. V malebné přírodě, pod tatranskými štíty u Štrbského plesa, se nachází kouzelný Grand Hotel Kempinski High Tatras, ve kterém se budete cítit jako v pohádce. Romantická večeře, relaxační masáže pro dva, vstup do ZION SPA LUXURY a mnohem víc na vás čeká v tomto hotelu. V zimních měsících si můžete užít lyžování na nedalekých svazích. Toužíte li po relaxačním luxusním pobytu ve městě, navštivte ZION SPA LUXURY v bratislavském Grand Hotelu River Park s nádherným výhledem na řeku Dunaj.
Více na www.grandriverpark.com, kempinski.com/hightatras.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv firem