ijournal.cz

Cannabiox E – řešení pro ekzém a kožní alergie

red Zdroj: Cutis Help 6.5.2015 Krása a zdraví

Stále větší množství dětí i dospělých se potýká s atopickým ekzémem a projevy různých kožních alergií. Nevzhledná, nepříjemná a hlavně silně svědící vyrážka dokáže narušit nejen osobní, ale i společenský život člověka. Ekzém je zkrátka vidět, ekzém omezuje a trápí!

Zejména pro atopické pacienty jsou kritickým obdobím jarní a podzimní měsíce. Během této doby dochází k častým změnám teplot, zvyšuje se množství alergenů v ovzduší. Je nutné nejen soustavně dodržovat obecné zásady týkající se zejména vhodné stravy, oblečení a pravidelného promazávání kůže, ale i správně, rychle a vhodně reagovat na přicházející zhoršení ekzému.

Cutis Help

Jedinečnými pomocníky jsou přípravky Cannabiox E. Obsahují unikátní protizánětlivou složku BOCANOL, nově vyvinutý para-natursteroid, který jako první využívá aktivní látky z povolených odrůd konopí.

Cannabiox E aktivní krém a emoliens velmi účinně zklidní kůži při akutních projevech a ochrání ji před vznikem nové vyrážky. Ve srovnání s běžně zavedenými preparáty nemají žádné vedlejší negativní působení na organismus, proto je jejich použití možné bez časového omezení i u dětí, těhotných a kojících žen.

Podle provedených klinických studií jsou tyto výrobky převratnou dermatologickou novinkou v péči o pokožku při atopickém ekzému a kožní alergii.

Cannabiox E aktivní krém a aktivní emoliens koupíte volně v lékárnách.

Přípravky jsou součástí české značky CutisHelp zaměřující se na pomoc pokožce s kožními problémy a onemocněními.

Více informací na www.Cannabiox.czOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cannabiox E aktivní krém – 50 ml

Lipofilní krém s obsahem BOCANOLU určený lokálně na postižená místa v oblasti rukou, nohou a trupu.

Není parfémován, nadstandardně dobře ho snáší i přecitlivělá kůže.

Doporučená cena: 199 Kč

OLYMPUS DIGITAL CAMERACannabiox E aktivní emoliens – 200 ml

Lehké krémové emoliens s obsahem BOCANOLU k ošetření větších ploch celého těla a pro citlivou kůži krku, obličeje i očních víček.

Není parfémováno, nadstandardně dobře ho snáší i přecitlivělá kůže.

Doporučená cena: 269 Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Cutis Help