Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

CALZEDONIA představuje nejnovější modely džín s technologií ISKO™

red Zdroj: Calzedonia 18.6.2016 Móda, obuv, doplňky

džíny.Calzedonia uvádí na trh nový typ džín ve dvou barevných provedeních – od běžných se ale odlišují technologií ISKO™ od společnosti, která je číslem jedna na světě v oblasti inovace a výroby denimových tkanin.
Materiály, ze kterých je vyrobena tato nová řada, vypadají skvěle a na dotek jsou měkké, takřka hedvábné – jedná se o zcela nový koncept výroby. Díky tomu nabízejí džíny dokonalý slim-fit střih, který se přizpůsobí tělu, a zároveň jsou mimořádně pohodlné.

Džíny s technologií ISKO REFORM™, která “vylepšuje” siluetu těla a objímá jeho křivky, bude chtít nosit každá, protože bude vypadat – jako kouzlem – o celou jednu velikost menší.

Ženy, které si obléknou džíny z nejnovější kolekce Calzedonia, se budou cítit ještě atraktivnější a sexy – a nemusí kvůli tomu slevovat nic ze svého pohodlí.

V kombinaci s ISKO POP™ nabízejí džíny mimořádnou měkkost a pohodlí.

Tyto džíny nejnovější generace jsou zárukou toho, že budete vypadat skvěle – a stejně tak i vaše džíny díky technologii ISKO RECALL™. Patentovaná technologie ISKO™ využívá speciální spirálové konfigurace bavlněného vlákna pro maximální streč a “paměťový” efekt tkaniny.

 

İSKO je registrovaná ochranná známka SANKO TEKSTIL.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Calzedonia