ijournal.cz

Bývalá reportérka VIP zpráv si zve chlapy do postele!

red Zdroj: Kloboukfilm, foto: Filip Matušinský 18.3.2016 Celebrity

Když před rokem a půl odletěla reportérka Adéla Jandová do amerického Los Angeles, myslela, že je to natrvalo. Jenomže člověk míní a osud mění… Díky vážnějším rodinným důvodům se musela na nějakou dobu vrátit. „Nechci mluvit o tom, co se stalo, ještě to pro nás je těžké. Nicméně nejhorší je snad za námi, a tak začínám znovu fungovat“, sdělila nám Adéla a na otázku, jak dlouho se v Čechách zdrží a jestli se hodlá vrátit na televizní obrazovky, odpověděla: „Pokud bude vše v pořádku, do států se vracím na podzim. To je důvod, proč práci v televizi nehledám, na obrazovce mě ale vidět můžete, pokud kliknete na můj blog…“ Ten kosmopolitní reportérka založila ve slunné Kalifornii a popisovala v něm tamní život.

Adéla Jandová - titul

Internetový projekt, který právě spouští, je ovšem ze zcela jiného soudku. Už jen název „S Adél v posteli“ a fotografie k pořadu prozrazují, že se můžeme těšit na chvíle s pořádně sexy nábojem. Adéla Jandová si bude do své show zvát zajímavé muže nejen z řad celebrit. Co všechno se v posteli, kde natáčení probíhá, bude dít, se brzy dozvíte. Vzhledem k tomu, že pánové na chvíle v posteli se sexy blondýnkou mají jen půl roku, bude to asi pěkně divoká jízda!

Adéla Jandová

Protože postele, na kterých se bude pořad točit, zapůjčila společnost Montero, stejně jako poskytne ceny do diváckých soutěží, zaslouží si poděkování.

http://www.montero.cz/

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kloboukfilm, foto: Filip Matušinský