ijournal.cz

Buďte i u vody stylová

red Zdroj: Fashion Days 27.6.2014 Móda, obuv, doplňky

Slunné počasí je v plném proudu, sezóna letních dovolených právě začíná. Prožijte letní odpočinek u vody stylově. Ať už se jedná o letní plážové dýchánky, či odpoledne strávené s přáteli na plovárně, tato sezóna nabízí velikou škálu barev a potisků.

Fashiondays-horz

Vybere si opravdu každý! Ať už se jedná o sportovní i trendy plavky v celku nebo bikiny, kdy si jednotlivé díly můžete vybrat zvlášť. Nejenže, si tímto způsobem můžete sestavit plavky opravdu “na míru”, ale můžete dokonce kombinovat i díly různých stylů a barev.

„Naše letní nabídka je přehlídkou střihů lichotících ženským tvarům, vše z dílen nejlepších světových návrhářů. Nabízíme vám originální výrobky od známých značek se slevami až do výše 70 %,” říká brandmanažerka Fashion Days Lucie Andrýsková.

Váš letní plážový outfit doplňte vhodnými doplňky, kloboukem, či slunečními brýlemi. Vše tak, jak vám vaše hravá letní nálada dovolí. Zpestřete si dny strávené na bílé písčité pláži barevnou i stylovou variací plavek, a staňte se tak královnou všech beach resortů!
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fashion Days