ijournal.cz

Jakou dovolenou plánují naše VIP? Vítězí Krkonoše …

red Zdroj: Pepa.cz 27.6.2014 Celebrity

Začíná období, které má většina z nás nejraději. Čas prázdnin plný pohody, koupání v moři, výletů nebo třeba jen posezení s přáteli při západu slunce. Na základě průzkumu se ukazuje, že více jak polovina Čechů vyrazí letos za krásami naší domoviny. Celá pětina obyvatel si pak dopřeje dovolenou jak u moře, tak v tuzemsku.

Podobně letošní léto plánuje i oblíbená moderátorka a bývalá Miss ČR Lucie Váchová-Křížková, jež se letos rozhodla poznávat naše nejvyšší hory – Krkonoše. Na wellness pobyt vyrazí s Pepou.cz, tedy v rámci akční nabídky pořádané tímto slevovým portálem, ujít si však nenechá ani oblíbenou dovolenou v Řecku! „První týden prázdnin strávím v Krkonoších, kde finišujeme s natáčením padesáti videí o krásách a přírodních fenoménech, které tento nejstarší český národní park nabízí. Pak protančím několik dní na orlickém tanečním Fresa Dance festivalu a čeká mě také týdenní plavba kolem řeckých ostrovů po boku manžela a našich přátel. Zbytek léta si i se synkem užijeme střídavě na chalupě u Příbrami a u vody v obytném autě v Lipně nad Vltavou. Určitě dojde i na oblíbené Krkonoše, kde ráda vyrážím i na pořádné vysokohorské túry. Proto jsem využila jedné z akčních nabídek slevového portálu PEPA.cz, zvláště když tento pobyt spojuje turistiku s možností příjemné relaxace,“prozradila známá modelka a vítězka soutěže Miss České republiky Lucie Váchová-Křížková.

Dovolena_je_proste_zabavne_tema

Také herečka Šárka Ullrichová prozradila své plány na léto: „My herci máme divadelní prázdniny. Já pojedu také do Krkonoš, protože odtud pocházím. Pojedu vlastně tam, kde mám svoje kořeny a kde člověk může načerpat co nejvíce energie. Stoprocentně pojedu do Českého ráje a s největší pravděpodobností pojedu i do Itálie navštívit přítelkyni mého bývalého přítele, se kterou jsme velmi zadobře. Nějak se to tak stalo a jezdím za ní na jedno z nejstarších míst v Itálii, je strašně romantické – je tam krásný hrad a podhradí. Lidé tam sice mají zavedenou vodu a elektřinu, ale jinak to tam už 2 000 let vypadá stejně.”


Sarka_se_ma,_chysta_se_na_tri_dovolene

To herec a moderátor Miroslav Šimůnek během dnešní akce uvedl, že „prázdniny nemá, protože rád pracuje.“ A doplnil: „Kam pojedeme, to záleží na Šárce, my jsme ze stejného kraje. Já jsem byl pracovně v Dubaji, takže to pro mě byla dovolená. Teď ale natáčím seriál, dělám VIP zprávy, takže neexistuje, abych si dovolil na víc jak čtyři dny odjet. Nejspíš se, vzhledem k časovému presu, podívám jen po české krajině.”

Miroslav_Šimůnek,_Lucie_Váchová_Křížková_a_Šárka_Ullrichová

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pepa.cz