ijournal.cz

Britská značka SLIM PASTA – revoluce nejen v hubnutí

red Zdroj: www.slimpasta.cz 17.4.2016 Gastronomie

Britská značka Slim Pasta je nízkokalorická náhražka těstovin a rýže, ale obsahuje až o neuvěřitelných 94% kalorií méně, než tyto běžně dostupné suroviny. Navíc je přirozeným zdrojem glukomannanu – látky, používané ve výživových doplňcích usnadňujících redukci váhy. Studie uvádějí, že konzumace alespoň tří gramů glukomannanu denně přispívá k redukci hmotnosti.

Slim pasta

Slim Pasta obsahuje 96% vody a 4% světového unikátu, patentované potraviny Juroat ™. Jedná se o kombinaci ovesné vlákniny a konjakové mouky. Slim Pasta je bio potravina.

Rostlina konjak (Zmijovec indický) je tradiční asijská rostlina používaná po staletí zejména v Japonsku. Největší předností konjaku je, že vás opravdu zasytí. Přitom se jedná pouze o rozpustnou vlákninu, která projde organismem, pomůže vyčistit střeva a nemá téměř žádné kalorie. Je to vysoce absorpční vláknina, kterou tělo velmi pomalu tráví. Pocit zasycení vydrží opravdu dlouho.

Výrobcem Slim Pasta je společnost Eat Water (“Jez vodu”). Tým společnosti Eat Water je světovým leaderem v oboru zdravého stravování a patentovaná potravina Juroat TM z jejich produkce má chuť a tvar téměř nerozeznatelný od běžných těstovin. Právě to ji výrazně odlišuje od výrobků obsahujících pouze konjak. Ve svém oboru nemají konkurenci. 

Hanka KynychováSlim Pasta dobývá Česko

Slim Pasta se dostává do podvědomí české veřejnosti i médií. Máme velkou radost z toho, že se Slim Pastu rozhodla otestovat nejznámější špičková cvičitelka a majitelka Fitness Clubu, vicemistryně v aerobiku, paní Hanka Kynychová. „Slim Pastu testuji necelý měsíc a mohu potvrdit, že ji zařazujeme do novinek v našem Fitness Clubu Hanky Kynychové. Jsem nadšená! Slim Pastu využívám jako potravinu, která nejen že splňuje požadavky nízkokalorického jídla a tak vám pomůže udržet se fit a štíhlá, ale i jako těstovinu, která je chutná a hlavně je bez lepku.”

Jak se Slim Pasta připravuje?

Slim Pasta je hotové jídlo uzavřené v hermetickém sáčku. Po otevření Slim Pasty ucítíte mírné aroma. K tomu, abyste ho zcela odstranili, stačí těstoviny propláchnout ve studené či teplé vodě. Slim Pasta se nevaří, pouze ji ohřejte v mikrovlnce, nebo na pánvi. Má zcela neutrální chuť. Slim pastu můžete připravit v nekonečném počtu různých variací. Výborně chutná s masem, zeleninou, rybou, nebo různými omáčkami. Slim Pasta je skvělá do ovocných smoothie. Je to dokonalá alternativa nudlí do polévek a určitě oceníte, že je vždy připravená ke konzumaci (skvělé do práce!).

Trvanlivost výrobku je až dva roky. Po otevření výrobce doporučuje Slim Pastu skladovat v chladu maximálně 24 hodin. Je to praktické balení a odpovídá 1-2 porcím.

dobroty se Slim pastou

Slim Pasta je vhodná pro všechny, co se večer chtějí kvalitně dosyta najíst a přitom zůstat štíhlí. Protože je bez lepku, je velmi vyhledávaná mezi celiaky. Diabetici zase ocení nulové hodnoty cukru. Vegany a vegetariány jistě potěší rostlinné složení produktu.

Výrobky Slim Pasta si koupíte v internetovém obchodě www.slimpasta.cz,  dále je můžete zakoupit u významného odborníka na nutriční dietu, pana Dr. Staňka v jeho PARA LÉKÁRNĚ, Karolíny Světlé 11, Praha 1.

Více se dozvíte na stránkách www.slimpasta.cz 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.slimpasta.cz