ijournal.cz

Braun Silk-épil 5 Wet & Dry pro ty, co začínají s epilací

red Zdroj: Braun 17.10.2015 Krása a zdraví

Silk-éipl Wet & Dry 5-541_2 899KčNový Braun Silk-épil 5 Wet & Dry pro extra jemnou epilaci na sucho nebo s vodou
zanechá hladkou pokožku po dobu 4 až týdnů. Odstraňuje 0,5mm dlouhé Silk-épil Wet & Dry 5-531_2299Kčchloupky, které ani vosk nedokáže zachytit. Teplá voda uvolňuje kůži a zmírňuje nepříjemné pocity při epilaci a praktická protiskluzová rukojeť zajišťuje snadné ovládání. 100% voděodolný povrch s nástavcem pro kontakt s pokožkou se přizpůsobí všem konturám těla. Pro ještě jemnější epilaci
použijte nástavec k provádění masáže. 

Epilátor Braun Silk-épil 5 je již dostupný v kamenných a online obchodech a jeho doporučovaná cena je v závislosti na modelu od 1 999 do 2 899 Kč.

                                                        Nejčastější otázky a odpovědi

Jaké jsou výhody epilace oproti jiným způsobům?

S epilací si můžete užít hladkou pokožku až po dobu 4 týdnů. Oproti jiným metodám odstraňování chloupků jako jsou holicí strojky a depilační krémy, epilace odstraňuje i ty nejjemnější a nejkratší chloupky od kořínků. Těm pak trvá 4 až 6 týdnů, než dorostou zpátky. S epilátorem také odstraníte chloupky 4x kratší než s voskem, takže nemusíte čekat, až dorostou do viditelné délky, abyste se jich mohla zbavit.   

Navíc epilátor můžete použít na všechny části těla – podpaždí, oblast bikin, obličej, ruce a nohy, vše z pohodlí domova.

Silk-épil 5 Wet&Dry_image foto

Nikdy jsem se neepilovala – je to bolestivé?

Epilátor Silk-épil 5 Wet & Dry je skvělou volbou pro začátečníky, protože byl speciálně vyvinutý, aby minimalizoval nepříjemné pocity a podráždění. Aktivní vysokofrekvenční masážní systém jemně stimuluje pokožku před a po odstranění chloupků a zanechává tak vaši kůži uvolněnější. 
Použití výrobku ve vodě a na mokré pokožce je zvlášť šetrné k pokožce. Teplá voda zlepšuje mikrocirkulaci a stimuluje produkci přirozených tlumičů bolesti. Také zmenšuje citlivost, pomáhá uvolnit a uklidnit pokožku a zmírňuje nepříjemné pocity a podráždění. To bylo prokázáno studií německé dermatoložky Petry Staubachové na Univerzitě Johannese Guteberga v Mohuči, kde většina dotázaných necítili nic nebo pociťovali jemné tahání při používání epilátoru na mokro.


Pokud nejste zkušená v epilaci, můžete pociťovat nepříjemné pocity při prvním používání epilátoru. S pravidelným používáním bude epilace prakticky bezbolestná tím, jak se pokožka přizpůsobí proceduře, a jednotlivé chloupky dorůstají v rozdílném tempu, takže po první epilaci roste méně chloupků.  

Proč bych si měla vybrat Silk-épil 5 Wet & Dry?Silk-épil 5 Wet&Dry_použítí

Silk-épil 5 Wet & Dry byl speciálně vyvinut pro začátečníky. Pomocí technologie Wet & Dry může být epilátor používán ve vodě pro jednoduchou a jemnou epilaci. Přichází s atraktivní cenou a má protiskluzovou rukojeť pro lepší ovládání v mokrém prostředí. Nástavec pro kontakt s pokožkou se hladce přizpůsobí všem konturám těla, zvláště citlivým oblastem. 2 rychlosti se přizpůsobí vašim individuálním potřebám; pomalejší rychlost slouží pro jemnější epilaci a rychlejší stupeň pro extra efektivní epilaci. Většina modelů má masážní nástavec, který stimuluje pokožku aktivními vibracemi a je k pokožce ještě šetrnější.  

Je bezpečné používat Braun Silk-épil 5 ve sprše nebo ve vaně?

Všechny modely Braun Silk-épil Wet & Dry jsou 100% voděodolné a jsou proto bezpečné pro použití ve sprše i ve vaně. Přístroj má automatický systém vypnutí, který zaručuje, že se zapne, jen pokud není napájecí kabel zapojený do elektrické zásuvky. 

Silk-épil 5 Wet&Dry_použítí_II

Vyroste mi více chloupků, když se budu epilovat?

Dermatologickými studiemi bylo prokázáno, že ne. Naopak dokonce ukázaly, že při pravidelné epilaci dorůstá méně chloupků a jsou světlejší, jemnější a slabší. Tak se rozlučte se strništěm, které je drsné a tvrdé, a přivítejte čtyři týdny hebkosti.  

Kdy je nejlepší se epilovat?

Večery bývají ideálním časem pro epilaci. Budete se cítit uvolněně a jakákoli drobná podráždění, která se mohou objevit, přes noc zmizí. Navíc se ráno probudíte s úžasně hladkýma nohama!  

Pro více informací o portfoliu značky Braun, navštivte www.braun.com/cz.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Braun