ijournal.cz

Bratři Baťkové to rozjedou na vlnách Vltavy. 5. října se promění v kapelu The Doors!

red Zdroj: foto: Zdeněk Katera 3.10.2023 Aktuality a pozvánky

Bratři, jak se patří. To jsou Petr a Pavel Baťkovi. Přestože si na herecké scéně čas od času konkurují, tak na pódiu to dokážou rozpálit ruku v ruce. Aby taky ne! Už desítky let totiž konkurují legendárním The Doors se svou kapelou The End of Colours.

The End of Colours

„Skupina, kterou jsme založili s bráchou před téměř třiceti lety. Z počátku jsme hráli všechno možné, ale brzy jsme se ustálili na skladbách legendární skupiny The Doors. Musím přiznat, že nejen hudebně, ale částečně také stylem života. Naše koncerty jsou vždycky velké mejdany. Brácha vystupuje v roli Jima Morrisona, za klávesy usedá náš Ray Manzarek – Tomáš Alferi, což je nejen muzikant, ale také hudební skladatel a lékař alternativní medicíny. Kytaru obsluhuje Míra Šebek, známý rockový kytarista a to hlavně v Západních Čechách, já sedím za bicí soupravou,“ objasňuje sourozenecké hudební počiny Petr Batěk.

bicí

Každý koncert je zkrátka jedinečným zážitkem nejen pro Baťky, ale i pro diváky. Jestli tedy chcete zažít bratry v akci, tak dorazte 5. října na parník Tyrš. Koncert s názvem „End of The Night“ je pojmenovaný podle skladby The Doors a ať vám parník neujede, vyplouvá totiž v 19 hodin.

pozvánka

Předprodej vstupenek zde: https://www.ticketstream.cz/akce/end-of-the-night-173368

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Zdeněk Katera