Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

Brandnooz box ve znamení grilování a výletů

red Zdroj: brandnooz Media International 1.6.2015 Gastronomie, Rady, tipy, názory
Počasí přímo vybízí k venkovním aktivitám. Slunné dny se prodlužují do teplých večerů, ideální k toulkám přírodou, či potkávání se v rodinném kruhu a s přáteli. V tento čas, tradičně na konci měsíce, přichází opět brandnooz box. Zde jsou produkty, které tentokrát obsahuje a náš názor, co opravdu stojí za to. :-)

Brandnooz box květen

IMG_3770
Jumex nektar Mango/Broskev


Ze slunečného Mexika vám HJumex přináší lahodný broskový nápoj, k jehož přípravě byly pečlivě vybrány ty nejlepší kousky ovoce. Mango je ovoce syté a výrazné chuti, kterému se pod tropickým sluncem daří extrémně dobře.

Balení: 125 ml, cena: 18 Kč

IMG_3768

Strongbow Gold apple

Tohle léto bude ještě o kapku lepší s prvotřídním osvěžením jménem Strongbow! Jablečný cider, který nejlépe chutná na ledu. Vybrané jablečné odrůdy propůjčují  této novince typicky svěží hořkosladkou chuť.  Nápoj jemné perlivosti, přírodní kyselosti se středním obsahem alkoholu 4,5 %. Při západu slunce  je čas na Strongbow. Letní večery vám budou chutnat. Vychutnejte si Strongbow Gold Apple. Nejoblíbenější a nejprodávanější cider na světě.

Balení: 330 ml, cena: 18,90 Kč

IMG_3769
Fernet Stock hruška

Ke čtrnácti bylinám z celého světa byla přidána hruška, tradiční české ovoce, a dala tak vzniknout jedinečné, nezapomenutelné chuti. Díky tomu si může vychutnat nevšední spojení originální hořké chuti Fernetu Stock s příjemnými tóny hrušky.

Balení: 0, 2 l, cena: 70 Kč (v boxu bylo neprodejné spotřebitelské balení 0,2 l)

IMG_3771
Spak Gourmet Jemný

Klasický, nefalšovaný ketchup. Nic míň než osvědčená kombinace italských rajčat a vybraného koření v pořádném balení, do kterého se vešlo 36 italských rajčat. Bez přidání chemických konzervantů. Vhodný i pro bezlepkovou dietu. 100% italských rajčat.

Balení: 900 g, cena: 49,90 Kč

IMG_3765

Chupa chups Big babol

Vzpomínáte na sladké a šťavnaté žvýkačky z dětství, které dělaly ty největší bubliny?

Právě takové jsou i žvýkačky Chupa Chups Big Babol v příchuti jahoda, tutti frutti a nyní i zelené jablko. Ano, legendární  značka lízátek Chupa Chups nabízí taky dětské žvýkačky.

Velké balení 6 kusů jednotlivě balených bublinových žvýkaček jistě potěší děti i dospělé, prostě všechny milovníky velkých bublin.

Balení: 27,5 g, cena: 11,90 Kč

IMG_3767
Corny Big fruit

Konečně Corny big fruit plná ovoce, která se vám v léte v kapse nerozpustí. Nová řada tyčinek Corny Big Fruit bez čokolády obsahuje pořádnou nálož ovoce, čemu napovída už samotný název. Kombinace šťavnatého ovoce a křupavých cereálii si vás získa. Divoké lesní plody uspokojí mlsné jazýčky nespoutaných dobrodruhů.

Balení: 40 g, cena: 14,90 Kč

IMG_3766
Maggi BBQ Marináda

Léto se blíží a s ním přichází i grilovací sezóna.  Maggi pro vás připravilo BBQ Marinádu na kuře a krkovičku.
Kuře i krkovička jsou u nás jedny z nejoblíbenějších druhů masa.  Tato směs dodá vašemu masu tu pravou chuť, po které budou chtít strávníci přidat znovu a znovu. Hoďte to na gril a bavte se!

Balení: 40 g a 30 g, cena: 18,90 Kč

unnamed
Maggi BBQ Marináda a marinovací sáček

K jednoduchému a efektivnímu marinování masa vám pomůže BBQ Marináda na krkovičku a kuře spolu s marinovacím sáčkem, v němž se chutě a vůně dokonale promísí.  Směs dodá masu tu pravou chuť a marinovací sáček vám umožní jednoduchou manipulaci nebo převoz na grilovačku.

Balení: 40 g a 30 g, cena 27,90 Kč

IMG_3763
Maggi Marináda a směs na bylinkové máslo/Marináda a směs na kečup

Chcete kromě marinovaného masa připravit ke grilování ještě něco navíc? Sáhněte po BBQ Marinádě se směsí na dokonalé bylinkové máslo, či BBQ kečup. Přidejte bagetku a váš pokrm bude neodolatelný!

Balení: 35 g a 47 g, cena: 27,90 Kč

IMG_3762
Za redakci jsme s tímto boxem velmi spokojení a určitě doporučujeme naše milované Jumexy, cider Strongbow, tyčinku Corny a také výborný Fernet hruška.

Pokud byste měli zájem box odebírat, navštivte www.brandnooz.cz, kde naleznete další informace.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: brandnooz Media International