ijournal.cz

Brandnooz box říjen 2017: Podzimní barevná symfonie

red Zdroj: brandnooz 27.10.2017 Gastronomie, Testy
Brandnooz umožňuje spotřebitelům objevit a ochutnat novinky na českém trhu, které zachutnají a potěší. Každý měsíc předplatitelům dorazí domů, nebo na výdejnu Geispoint, box plný zajímavých produktů. Spotřebitelé pak na webové stránce www.brandnooz.cz hodnotí obdržené produkty a tím vytváří neobvyklou komunitu. Svým hodnocením totiž sdělují svůj názor nejen spotřebitelům, ale také výrobcům. Ti pak výsledky vyhodnocují a případně pracují na zlepšení produktu, který spotřebitelům nabízejí. Brandnooz spolupracuje s více jak stovkou nejznámějších výrobců potravin o jejichž novinkách pravidelně informují své předplatitele. Více informací, včetně předplatného, naleznete na www.brandnooz.cz.

Brandnooz box říjen 2017

3728Hellmann´s
Tatarská omáčka light

Odlehčená varianta klasické Tatarské omáčky Hellmann´s potěší zejména vyznavače zdravého životního stylu. Stejně jako klasická tatarská omáčka obsahuje kousky zeleniny, je vyrobena z kvalitních rostlinných olejů, které obsahují dobré tuky, polynenasycené mastné kyseliny omega 3. Navíc se sníženým obsahem tuku.

Balení: 225 ml
Cena: 32,90 Kč
Podravka3735

Ajvar jemný

Ajvar je čistě zeleninová příloha z paprik a lilků původem ze slunného Chorvatska. Na jeho výrobu je použita výhradně zelenina nejvyšší kvality s garancí čerstvosti díky zpracování do 3 hodin od sběru. Ajvar Podravka je zcala bez éček či alergenů a pro své jedinečné složení je oblíbený také u vegetariánů a veganů. Doporučujeme podávat jako přílohu ke grilovaným pokrmům nebo jako základ pomazánek, omáček či polévek.

Balení: 350 g
Cena: 46,90 Kč3733Babiččina Volba 

Špaldová mouka hladká

Pšenice špalda se pěstuje už tisíce let, ale z českého jídelníčku skoro vymizela. Teď se do něj špalda s velkou slávou vrací, a to hlavně v podobě špaldové mouky. Babiččina volba ji nově nabízí ve dvou variantách – hladké a celozrnné. Oblíbená je zejména pro svůj obsah bílkovin, vlákniny a minerálních látek. Mouku lze v receptu kombinovat s běžnou pšeničkou moukou, ale může ji i zcela nahradit.

Balení: 1 kg
Cena: 49,90 Kč
3727Saf instant

Sušené pekárenské droždí

Pečení s tímto droždím je opravdu velmi snadné. Příprava kvásku není nutná, droždí stačí jen smíchat se sypkými surovinami a těsto vám vždy vykyne. Je ideální pro domácí pekárny, pečení s dětmi nebo začátečníky. Saf instant slaví na trhu 20. výročí a při této příležitosti dostalo droždí i nový obal s vlaštovkou.

Balení: 10 g
Cena: 10 Kč

3433Noli

Sušené pekárenské droždí

Stejný produkt jako předchozí uvedený, ale od jiného výrobce. Sušené droždí nemusíte skladovat v lednici, jako to čerstvé. Tento produkt je tak snadný na skladování a doma ho máte vždy po ruce. Trend domácího pečiva stále pokračuje a pro jeho přípravu je sušené droždí tou nejlepší surovinou, se kterou zvládnou pracovat i úplní začátečníci.

Balení: 7 g
Cena: 5 Kč3730Corny3729

Flapjack

Ovesná tyčinka Corny Flapjack s vysokým obsahem vloček (minimálně 48 %) dokonale zasytí a doplní energii. Corny tuto tyčinku zatím nabízí ve třech příchutích – kakaová, mandlová s karamelem a brusinková s dýňovými semínky, která je navíc vhodná i pro vegany. Pokud máte chuť na sladké, ale nechcete porušit zásady zdravějšího stravování, je tyčinka Corny Flapjack tím pravým.

Balení: 65 g
Cena: 29,90 Kč


Like3731

Chips Solené

Novinka na trhu od společnosti Jan Zykmund – Originální brambůrky. Jedná se o speciálně smažené chipsy, proto jejich chuť i křupavost dosahuje té nejvyšší třídy, jaké je u chipsů možné dosáhnout.. Chipsy doplňují produktovou řadu brambůrek jako jsou Originální hospodské brambůrky a Kotlíkové brambůrky. Z nabídky si tedy vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Balení: 66 g
Cena: 19,90 Kč


3734
Jemča Bylinný čaj

Žaludek a střeva

Jedná se o vysoce kvalitní 100% bylinný čaj, který je součástí řady funkčních čajů od Jemča. Tato řada byla oceněna jako nejlepší výrobek v kategorii čajů oceněním Volba spotřebitele 2016. Vyznačuje se prémiovou kvalitou suroviny a díky standardnímu balení je i cenově velmi atraktivní.

Balení: 40 g
Cena: 24,90 Kč


Aquila3732
Fruttimo Pomeranč a grep

Osvěžující spojení přirozeně čisté vody Aquila s nejlepším ovocem z prémiových džusů Graniny. Oproti klasickým džusům obsahuje Fruttimo o 20 % méně kalorií, ale zůstává stále 100 % přírodní, bez konzervantů a umělých barviv. Kromě této novinky jsou v nabídce Aquila také příchuti pomeranč, multivitamin a jablko. 

Balení: 1 l
Cena: 34,90 KčHodnocení redakce ijournal.cz


bbříjenZ tohoto boxu jsme skutečně nadšeni, nenašli jsme ani jeden produkt, který bychom nevyužili. Nejvíce ale vítáme Podravka Ajvar, jehož chuť je naprosto vynikající a cena, za kterou je uveden na trh je adekvátní, vzhledem ke kvalitnímu provedení.
Dalším velmi populárním produktem se stala Hellmann´s Tatarská omáčka v light verzi, kterou oceňují především kolegyně v redakci. Chuťově se vůbec nic nezměnilo a Hellmann´s si tímto produktem stále drží vysoký standard.
Na třetí místo, nikoliv však poslední, bychom zařadili špaldovou mouku od Babiččina volba. Zdravější varianta šlechtěné pšenice, kterou je právě špalda, používáme už dlouho a tak nás v boxu potěšila. Jediným mínusem je vyšší cena, pokud ale mouku kombinujete s klasickou pšeničnou, rozpočet si tímto produktem rozhodně nezruinujete.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: brandnooz