ijournal.cz

Brandnooz box červenec 2018: Báječné léto s boxem

red Zdroj: brandnooz 6.8.2018 Testy
Brandnooz umožňuje spotřebitelům objevit a ochutnat novinky na českém trhu, které zachutnají a potěší. Každý měsíc předplatitelům dorazí domů, nebo na výdejnu Geispoint, box plný zajímavých produktů. Spotřebitelé pak na webové stránce www.brandnooz.cz hodnotí obdržené produkty a tím vytváří neobvyklou komunitu. Svým hodnocením totiž sdělují svůj názor nejen spotřebitelům, ale také výrobcům. Ti pak výsledky vyhodnocují a případně pracují na zlepšení produktu, který spotřebitelům nabízejí. Brandnooz spolupracuje s více jak stovkou nejznámějších výrobců potravin o jejichž novinkách pravidelně informují své předplatitele. Více informací, včetně předplatného, naleznete na www.brandnooz.cz.

Brandnooz box červenec 2018


Dr. Oetker3887 (1)
Celozrnný mrkvový koláč

Nezaměnitelná plná chuť poctivé receptury a snadná příprava. Celozrnný mrkvový koláč s celozrnnou moukou, třtinovým cukrem, lněnými semínky, chutí a vůní prvotřídního kořeni: skořice, anýzu, hřebíčku, koriandru a fenyklu. Snadná a rychlá příprava: stačí přidat 200 g nastrouhané mrkve, 250 ml vody, 75 ml oleje a 2 vejce.

Balení: 500 g
Cena: 69,90 Kč
Spa3885k

Master Ketchup

Kvalita bez kompromisů. Rodinná receptura Hanse Petera Spaka, každá lahev nese jeho podpis. Jedinečná sladší a plná chuť díky vyššímu podílu italských rajčat. Bezkonkurenčních 210g italských rajčat na 100g výrobku. Žádný škrob ani konzervanty, obsahuje jen rajčatový protlak, cukr, ocet a koření.

Balení: 340 g
Cena: 39,90 Kč3882Ady

Pikantní cibulka

Cibulka perlovka má jemně kořeněnou až ostrou aromatickou chuť. Cibulka obsahuje vitaminy A, B1, B2 a kyselinu nikotinovou. Její charakteristickou chuť zapříčiňuje obsah alylbisulfidu. V kuchyni jí využívá především francouzská nebo maďarská gastronomie. V letošní grilovací sezóně najde určitě uplatnění jako příloha k masu, zejména hovězímu, ale výtečná je i ke grilovaným sýrům. V kombinaci s pálivými papričkami je vhodná pro všechny, kteří mají rádi ostře pikantní chutě.

Balení: 280 ml
Cena: 40 Kč
Rio Mare3886 (1)

Makrela Messicana

Rio Mare uvádí vynikající novinku – filety z makrel s omáčkou. Klasickou recepturu spojující chuť rybího masa s tomatovou omáčkou a autentickou mexickou recepturu s pikantní omáčkou, pro ty, kteří preferují výraznější chuť.

Balení: 169 g
Cena: 89,90 Kč3883POM-BÄR

Crackers original

Nové POM-BÄR Cracker jsou lehkou pochoutkou ve tvaru medvídka s nadýchanou texturou, díky které jsou ještě křupavější a zábavnější. Medvídci jsou pečení, neobsahují konzervační látky ani umělá barviva a navíc jsou dobrým zdrojem vlákniny. POM-BÄR Cracker přichází v příchutích: Original a Mák & Sezam.

Balení: 90 g
Cena: 25,90 Kč

Havlík3881

Tyčinky se sýrem a solí

Jsou dnes nedílnou součástí hospod, barů, kaváren a vináren na Moravě. Pro svou jedinečnou chuť, která se dokonale snoubí s chutí piva, se staly za dobu 20 let takřka kultem a jsou vyhledávanou pochoutkou spotřebitelů všech věkových kategorií.

Balení: ?
Cena: 10,50 Kč3884Staropramen Cool

S příchutí okurky a limetky (nealko)

Nový nealko Cool s příchutí Okurky a Limetky rozšiřuje portfolio oblíbených pivních mixů od Pivovarů Staropramen o novou poutavou příchuť. Unikátní spojení okurky a limetky s nealkoholickým pivem nabízí osvěžující chuťový zážitek, který spotřebitelé ocení nejen během horkých letních dní. Díky tomu, že je tento Cool nealko, si můžete užít tuto zajímavou kombinaci chutí při jakékoli příležitosti!

Balení: 500 ml
Cena: 19,90 Kč
Hodnocení redakce ijournal.cz


Červencový box provázely problémy, patrně kvůli dovolenkovému nastavení, nebo horkým teplotám. Chyby v přiloženém letáčku nebo slíbený dáreček navíc za pozdní dodání (který chyběl), se dají odpustit. Horším problémem byl prošlý produkt od Dr. Oetker. Naštěstí se ale vše vysvětlilo a dle tvrzení dodavatele i brandnooz, se jedná o chybu při tisku doby spotřeby.
Bohužel, poslední dobou se setkáváme s více problémy. Opravdu velký nedostatek shledáváme (a nejen my – dle reakcí na sociálních sítích), v dodávání boxu doručovací službou Geis. Konkrétně my si necháváme dodávat box na Geis Point, tedy námi zvolené odběrné místo. Tam ale mají nedostatečnou kapacitu a stane se, že balík nemohou přijmout. Balík se pak dostává zpátky na depo společnosti Geis, kde už se s ním nic neděje. Z Geisu kontaktují až zhruba po měsíci, zda máte o balíček zájem, že se jim tam někde válí. Již dvakrát jsme museli balíček, po více než měsíci, odmítnout (pravděpodobně by již byly produkty zkažené) a tím pádem jsme o boxy úplně přišli.
Dalším, trochu úsměvným krokem, jak vyrovnat cenu předplatného, jsou časopisy. Ty ovšem nejsou aktuálního data, což by nebyl takový problém, ale nejsou ani aktuálního roku. Pro zajímavost do časopisu nahlédneme, ale přidanou hodnotu rozhodně nepřináší.
Zpátky ale k produktům. Z tohoto boxu tentokrát zvítězily Pikatní cibulky od firmy Ady. Jsou perfektní přílohou velké většiny letních jídel. Pikatnost není moc výrazná, snesou ji tedy i povahy, které jinak pálivá jídla nevyhledávají.
Druhé místo obsadil Staropramen Cool s novou příchutí okurky a limetky v nealko verzi. Co může být více osvěžující, než kombinace okurky a limety, v těchto horkých letních dnech.
Třetí místo udělujeme kečupu od Spak, který má skutečně rajčatovou chuť a je výborným doplňkem k italským jídlům.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: brandnooz