ijournal.cz

Boty jako umělecké dílo

red Zdroj: FIORANGELO 6.7.2015 Móda, obuv, doplňky

V samém srdci Prahy, přímo v suterénu Domu módy na Václavském náměstí, byl nově otevřen butik se špičkovou italskou obuví a kabelkami FIORANGELO.

Počátky značky sahají do roku 1976, kdy módní designéři vytvořili první modely andělských bot ve městě Falerone regionu Marche, a dali tak vzniknout úspěšnému příběhu neotřelé značky. Ta má dnes ve světě tisíce příznivců především díky dokonalému zpracování a absolutně výjimečnému designu.

FIORANGELO

FIORANGELO myslí jak na náročné ženy, tak i na stylové muže, kteří hledají vysokou kvalitu, ale také nápadité a neotřelé řemeslné zpracování doplňků. Kabelky a boty vynikají originálním designem, někdy až na hranici uměleckých děl. V současné dámské kolekci najdete třeba lodičky se zlatými podpatky ve tvaru filmových kotoučů a pásek, nebo s podpatky zdobenými růžemi. Ale i méně odvážné ženy a muži si mohou vybrat nesmírně pohodlné boty pro běžné nošení.

fiorangelo 11 080 kc fiorangelo. 12800 kc fiorangelo 10 650 kcAktuální letní kolekce nabízí mokasíny a žabky v dámské i pánské verzi, pro muže pak i klasické společenské kožené polobotky, pro ženy luxusní lodičky, páskové střevíčky na jehlách, sandálky na širším nižším podpatku nebo klínku, a také vzdušné, pestrobarevné letní kozačky. Zdobená psaníčka, kabelky ve stylu „baquette“ a „alma“ doplňují originální kousky nezařaditelné do jakýchkoli škatulek. V butiku FIORANGELO si uvědomíte, že co kus, to skutečný originál.

A jak funguje nadstandardní péče o zákazníka v podání FIORANGELO? Pokud zákazník nesežene vybraný model ve své velikosti, objednají mu ho přímo v Itálii s minimální čekací lhůtou. Především muži jistě přivítají fakt, že u daného modelu ušijí jakoukoli velikost boty přímo na míru. FIORANGELO totiž nezná absolutně žádná omezení, koneckonců, přijďte se přesvědčit na vlastní kůži. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FIORANGELO