ijournal.cz

Bolesti kloubů trápí i lidi v produktivním věku. Soutěžte o přípravek GS Condro® DIAMANT, který vás zbaví potíží

red Zdroj: Green-Swan Pharmaceuticals 21.3.2018 Soutěže
Bolí vás klouby a cítíte se jako polámaní? Pak vsaďte na pomocníka v podobě kloubního přípravku GS Condro® DIAMANT. Je ideální nejen pro správné zásobení kloubního pouzdra, ale i vazů a šlach.

GS-Condro_Diamant_120tbl
Nejohroženější skupinou jsou lidé starší 65 let, ale není výjimkou, že onemocnění kloubů postihuje i mladší jedince. Osteoartróza nejčastěji ohrožuje dokonce jedince v produktivním věku, tedy mezi 20 a 40 lety. Přitom první příznaky se průměrně objevují ve 48. roce života.

GS Condro® DIAMANT obsahuje glukosamin sulfát, tedy látku, která zpomaluje úbytek kloubní chrupavky. Obsahuje i vitamín C pro tvorbu pevné kolagenní sítě chrupavek a menisků a aescin pro správné krevní zásobení vazů a šlach. Mezinárodní klinická studie prováděná také na pracovišti Revmatologického ústavu v Praze prokázala, že užívání glukosamin sulfátu po dobu tří let výrazně zpomalilo úbytek kloubní chrupavky. U toho přípravku je zaručeno klinicky ověřené množství glukosamin sulfátu v denní dávce 1 600 miligramů, což je více než dostatečné množství. Doporučená dávka je totiž 1 500 miligramů.   

O úspěšnosti doplňku stravy GS Condro® DIAMANT svědčí i to, že se v roce 2017 stal opět vítězem největšího průzkumu důvěry českých spotřebitelů Nejdůvěryhodnější značka v kategorii „Přípravky na klouby a kosti“. GS Condro® je jediným doplňkem stravy na českém trhu, který byl testován po dobu dvou let – v letech 2004 až 2006 – Revmatologickým ústavem v Praze.

Existuje několik zásad, které pomáhají bolest tlumit. Jednou z nich je pravidelný pohyb. Zásadní je také dostatečný pitný režim. Voda pomáhá udržovat chrupavky mezi klouby dobře promazané a snižuje jejich tření, které způsobuje bolest.

A co nám nabízí v tomto případě příroda? Při bolesti kloubů doporučují odborníci zařadit do jídelníčku pomeranče, které obsahují vysoký podíl vitaminu C. Pro zmírnění bolestí kloubů pomáhá také konzumace extra panenského olivového oleje. Další potravinou pro zmírnění bolesti kloubů je kefír.  

5 vylosovaných výherců získá balení kloubního přípravku GS Condro® DIAMANT, stačí odpovědět na otázku a mít štěstí, nápovědu najdete v článku.

Soutěžní otázka: Která látka zpomaluje úbytek kloubní chrupavky?

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 31. března 2018 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte
Soutěž – zdravé klouby. Nezapomeňte rovněž na svou korespondenční adresu pro odeslání případné výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Green-Swan Pharmaceuticals