ijournal.cz

BioAroma relaxační masážní olej

red Zdroj: BioAroma 6.12.2017 Krása a zdraví

Relaxační tělový masážní olej BioAroma s gardénií, ylang-ylang a levadulí namíchala BioAroma tak, aby Vám pomohl zrelaxovat po náročném dni a navodil pocit uvolnění a pohody.

Bioaroma_relax_olej BioAroma_relaxacni_olej_krabickaZákladem relaxačního oleje je vysoce kvalitní mandlový olej, který je velmi jemný a obsahuje všechny důležité vitamíny (A,E,F) a minerály (draslík, vápník, hořčík). Dalším z použitých olejů je krétský olivový olej, kterému se ne nadarmo říká tekuté zlato. Je dobrý nejen pro vnitřní užíváni, ale i na pleť, která díky němu dostane potřebné antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny. Pokožka je po použití těchto olejů hezky hebká a vyživená.

Esenciální olej gardénie má něžnou květinovou vůni a dokáže navodit pocit klidu a harmonie. Umí člověku pomoct získat nadhled a řešit věci s rozvahou. Další z použitých esenciálních olejů, ylang-ylang působí antidepresivně, uvolňuje napětí a je používaný i proti nespavosti. Posledním z esencálních olejů je levandule, která je známá pro své zklidňující účinky, je dobrá pro klidný spánek a působí i proti blestem hlavy. Logo_Bioaroma

Tento olej má jemnou a nevtíravou vůni, kterou si zamilují všichni členové Vaší rodiny. Ideální je olej aplikovat hned po sprše nebo koupeli na ještě vlhkou pokožku.

Cena: 359,- Kč (100 ml)

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: BioAroma