ijournal.cz

BIO pasty Urtekram: Šetrná péče o dutinu ústní bez syntetiky a pěnidel

red Zdroj: www.urtekram.cz, www.urte.cz 3.2.2017 Krása a zdraví

Zubní pasty Urtekram představují unikátní péči o dutinu ústní pomocí čistě přírodních látek. Základem je jemně namletá křída, aloe vera a směsi éterických olejů, které dezinfikují, hojí, zabraňují usazování plaku a zanechávají příjemný svěží dech!

Dutina ústní je velice citlivá na agresivní pěnidla, která se v běžných zubních pastách objevují. Přílišné vysušování pěnidly se často projevuje boláčky, aftami, ale i koutky. BIO pasty Urtekram žádná pěnidla neobsahují, přitom čistí a dezinfikují bez chybičky! Oblíbenou variantou pro dětičky je BIO pasta Urtekram s příchutí Tutti Frutti.

Eukalyptus_pasta_Urtekram
Zubní pasta Máta a zelený čaj

Vědci z Illinois Univerzity v USA došli ke zjištění, že polyfenoly obsažené v zeleném čaji mohou mít pozitivní vliv na zuby a dásně. Kromě výtažků ze zeleného čaje tato zubní pasta obsahuje mátu, která osvěžuje, chladí a má antibakteriální účinky.

K dostání na www.urte.cz za 105 Kč/75 ml


TuttifruttiZubní pasta pro děti Tutti Frutti

Tato zubní pasta voní jako ovocná žvýkačka, takže dávejte pozor, ať vám ji děti nesní na svačinu! Jako všechny produkty Urtekram, ani tato pasta neobsahuje jiné než přírodní složky.

K dostání na www.urte.cz za 105 Kč/75 ml

Máta_a_zelený_čaj_Urtekram 

Zubní pasta Eukalyptus

Eukalyptus má silné antibakteriální, antivirální a protiplísňové účinky. Působí jako lehké analgetikum a společně s myrhou, která je v pastě obsažena, pomáhá proti paradontóze a léčí drobné záněty.

K dostání na www.urte.cz za 105 Kč/75 ml

 

BIO kosmetika Urtekram

Dánská značka Urtekram sází na pár základních, čistě přírodních ingrediencí, které se v tom správném poměru s bylinkami postarají o zdraví celého těla. Kosmetika Urtekram má certifikát EcoCert, je vyráběna za použití ekologicky nezávadných výrobních metod a v žádné fázi výroby není testovaná na zvířatech.

Zubní pasty Urtekram účinně čistí jen za pomoci přírodních a BIO surovin. Křída, která je základem zubních past, vznikla před miliony let, je získávána z mořského dna a jemně namleta. Pasty rovněž obsahují aloe vera, díky níž pomáhají chránit dásně.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.urtekram.cz, www.urte.cz