ijournal.cz

Kerndlová zářila v sexy outfitu

red Zdroj: Hotel Palcát/Music club BarBar 2.2.2017 Celebrity, Společenské akce a události
Nejen v Praze najdete skvělé kluby. Důkazem je novinka v Táboře, kde v hotelu Palcát vznikl nový music club BarBar. A jeho víkendové otevření bylo vskutku slavnostní. Opening klubu moderovala Hana Mašlíková a vystoupili Tereza Kerndlová a Dan Nekonečný.

kerndlova
Tereza Kerndlová zářila v pořádně sexy overalu
Tereza Kerndlová se na veřejnosti objevila po dlouhé době. A vypadala neuvěřitelně. Třicetiletá zpěvačka je v dokonalé formě. Sama to tak ale úplně nevidí. “ Jsem hodně líná a potřebovala bych začít pořádně cvičit. Tak jsem si letos dala předsevzetí. Určitě musím začít. Kdybych netancovala a nedržela si správnou stravu, bylo by to s postavou určitě horší,“ prozradila Kerndlová na otevření nového music clubu BarBar v Táboře, kde byla hlavní hvězdou večera. kerndlova.

Na pražských akcích Tereza nebyla pořádně dlohou dobu. „Jsem mezi lidmi hodně, mám spoustu vystoupení po republice.  Na večírky v Praze teď nechodím, na to nezbývá  čas. Jsem hodně zavřená ve studiu, připravuju desku, připravuji první singl a klip,“ dodala Kerndlová.

Na otevření BarBaru nemohla chybět také táborská rodačka, modelka Tereza Budková, která dorazila s krásnou maminkou. Vidí se minimálně kvůli jejímu  pracovnímu vytížení a také kvůli nové lásce. Tereza chodí s hokejovým brankářem Ondřejem Pavelcem a létá za ním do kanadského Winnipegu. „Hodně lidí mi říkalo, že vztah na dálku fungovat nebude a já musím říct, že je to úplně super. Vůbec s tím nemáme žádný problém. Jediná nepříjemnost je časový posun, ten mi vždy po návratu dobře nedělá, ale kvůli budkova,_maminkatomu se určitě rozcházet nebudu,“ usmívá se krásná Budková. „Jsem opravdu moc šťastná, naprosto si vyhovujeme. Jakmile nemám práci, jsem s Ondřejem v Kanadě. Užíváme si jeden druhého,“ dodala modelka, která do Tábora vyrazila po dlouhé době. „S mamkou se vidíme málo, bud jsem v Kanadě nebo lítám za modelingem po Evropě, v Praze už jsem i pustila byt, nemělo cenu ho držet. Tak jsem ráda, že jsem se sem zase dostala a mohli jsme vyrazit spolu na drink,“ dodala Budková.

Klub slavnostně pokřtila také další Tereza, jedna z nekrásnějších českých spisovatelek Tereza Čiháková, která v Táboře žije. Večer moderovala Hanka Mašlíková, která spojila práci s odpočinkem a ve spa hotelu Palcát si užila s manželem celý víkend. „Vzali jsme i pejsky a dopřejeme si zasloužený relax,“ dodala.

maslikova,_andré

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hotel Palcát/Music club BarBar