ijournal.cz

BILLA připravila s příchodem adventu řadu odměn pro členy věrnostního klubu

red Zdroj: Billa 4.12.2023 Rady, tipy, názory

Obchodní řetězec BILLA připravil pro své věrné členy BILLA Bonus clubu kampaň s názvem „Vyměňte své body za slevy“. Zákazníci nyní získají za nasbírané body slevy na nákup v hodnotě 5 a 10 %. Akce potrvá až do 5. prosince. Zákazníci navíc při nákupu nad 1 800 korun obdrží stylovou řadu příborů značky Banso Vogue, která může přijít vhod třeba jako vánoční dárek.

Řetězec BILLA připravil se závěrem roku pro členy svého věrnostního klubu řadu výhod. Získané body si mohou věrní zákazníci nyní vyměnit za slevový kupón na svůj nákup, a to v akci s názvem „Vyměňte své body za slevy“. Zákazníci, kteří mají na svém kontě minimálně 150 bodů dostanou na svůj další nákup pětiprocentní slevu. Členové se 700 body a více pak obdrží slevu 10 %.

Slevový kupón lze získat na pokladnách ve všech prodejnách BILLA při předložení své BILLA Bonus Club karty. Slevu si mohou vybrat členové i na samoobslužných pokladnách, před dokončením nákupu musí akorát naskenovat svou věrnostní kartu. Uplatnit kupón lze na všech pokladnách, stačí pouze před placením upozornit obsluhu a slevový kupon předložit společně se svou BILLA kartou. Kupón je platný až do 12. prosince 2023 a lze ho uplatnit na nákup v maximální výši 5 000 korun. 

BILLA„Stálých zákazníků si velmi vážíme, a proto je chceme v posledním měsíci tohoto roku odměnit za jejich věrnost lákavými, slevovými nabídkami. Díky nasbíraným bodům tak budou jejich nákupy ještě výhodnější,“ říká Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.

Tím však zvýhodňující akce nekončí. Při nákupu nad 1 800 korun a při předložení věrnostní kartičky získají zákazníci stylovou sadu příborů švýcarské značky Banso Vogue. „Tato sada ocelových vidliček, nožů a lžic vydrží díky svému kvalitnímu zpracování opravdu dlouho. Svým stylovým designem se hodí do každé domácnosti, a tak může být hezkým dárkem pod stromeček třeba pro někoho blízkého,“ dodává Dana Bratánková z řetězce BILLA. Příborový set bude na prodejnách BILLA k dostání v období od 29. listopadu až do 3. ledna 2024.

Všechna pravidla výměny bodů za slevy naleznou zájemci na webových stránkách www.billa.cz. Zde se dozvědí také podrobnosti o věrnostní akci se stylovými příbory Banso Vogue.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Billa