ijournal.cz

Balance Club Brumlovka otevře v novém kabátě

red Zdroj: Balance Club Brumlovka 23.2.2021 Společenské akce a události, Sport

Rozsáhlá rekonstrukce Balance Clubu Brumlovka v pražském BB Centru byla úspěšně dokončena. V několika etapách bylo postupně zrekonstruováno prostředí klubu, konkrétně klientské centrum, fitness, recepce, šatny a sprchy, zázemí personálu a také celé wellness včetně terasy. Koncern Passerinvest, který je provozovatelem tohoto výjimečného sportovního a relaxačního zařízení, investoval do jeho rekonstrukce téměř 200 mil. Kč.

Radim Passer a Petra Tyrpeklová při slavnostním dokončení rekonstrukce.

Radim Passer a Petra Tyrpeklová při slavnostním dokončení rekonstrukce.

Balance Club Brumlovka jsme zakládali s tím, že v něm chceme poskytovat klientům služby nejvyšší možné kvality. Dnes, po téměř patnácti letech, si troufám tvrdit, že se nám podařilo vybudovat klub jedinečný svým designem, funkčností i službami v porovnání s podobnými zařízeními u nás i ve světě. Aby si udržel stále vysoký standard, jsou nezbytné pravidelné investice. Věřím, že díky právě dokončené rekonstrukci náš klub potvrdí svou pověst špičkového fitness a wellness zařízení a bude i nadále poskytovat své prvotřídní služby spokojeným klientům,“ vyjádřil se k rekonstrukci Radim Passer, zakladatel a CEO Passerinvest Group.

Rekonstrukce se týkala všech částí Balance Clubu Brumlovka – výraznou proměnou prošlo v roce 2020 zejména klientské zázemí a wellness část klubu. Novou dominantou recepce se stal pult vyrobený z umělého bílého kamene, tzv. corianu. Klienti zde mají nově k dispozici Balance Terminál, který umožňuje jednoduše zkontrolovat stav členského konta, dobít si na toto konto kredit nebo zanechat zpětnou vazbu. V šatně bylo instalováno více než čtyři sta prostorných skříněk s elektronickými zámky, velká podsvícená zrcadla a původní nástěnky nahradily designové obrazovky. Pro větší komfort klientů jsou zde špičkové spotřebiče na úpravu vlasů. V šatnách a prostorách recepce se nově používají esenciální vonné oleje s antibakteriálním účinkem fungující také jako přírodní antivirotika.

Relaxační zóna Balance Clubu Brumlovka nabízí příjemné posezení, při němž mohou návštěvníci obdivovat nový lustr.

Relaxační zóna Balance Clubu Brumlovka nabízí příjemné posezení, při němž mohou návštěvníci obdivovat nový lustr.

Pro zajištění větší bezpečnosti při pohybu v mokrém prostředí byla do sprch položena moderní protiskluzová dlažba. Pro větší soukromí a komfort přibyly u vybraných sprch vstupní zástěny. K dispozici jsou dávkovače s přírodní kosmetikou a návštěvníci bazénu jistě ocení sušičku na plavky. Přibyla pítka na vodu včetně dávkovače pro doplnění lahví, které byly instalovány v prostorách fitness a v blízkosti studiových lekcí.

Poslední fáze rekonstrukce se týkala rovněž veškerých prostor wellness části klubu. Byl vybudován nerezový 25m bazén s pozvolným vstupem a vodou vyhřívanou na 28 °C a dále prostornější nerezová vířivka. Samozřejmostí jsou kompletně nové toalety a sprchy včetně těch ochlazovacích. V celém prostoru byla položena nová italská dlažba a obklady v přírodních barvách. Wellness nyní nabízí několik různých saun – finskou Ceremoniální, Soft a Ladies, dále parní lázeň, infrasaunu, ledovou fontánu, Kneippovu lázeň a relaxační místnost.

V rámci rekonstrukce byla zmodernizována saunová zóna.

V rámci rekonstrukce byla zmodernizována saunová zóna.

Ceremoniální sauna je určena k pořádání saunových ceremoniálů. Disponuje zabudovaným audio systémem a možností upravit barevný tón vnitřního nasvícení dle tématu ceremoniálu. Soft sauna se svými zhruba 60 °C je určena příznivcům saunování, kteří v sauně preferují nižší teplotu. Novinkou je infrasauna se speciální technologií LavaTech, která díky nízké vnitřní teplotě umožňuje návštěvu i osobám s kardiovaskulárními či jinými obtížemi. K citlivějšímu ochlazení po saunování je určena ledová fontána. Původní Kneippova lázeň byla nahrazena novou větší verzí a doplněna o masážní oblázky na dně přispívající k většímu prokrvení nohou během terapie. Luxus celého prostoru podtrhuje na míru vyrobený skleněný lustr. Nové moderní spa nabídne masáže a tělové rituály s využitím přírodních tělových olejů španělské značky Alqvimia.

Balance Club Brumlovka

V Balance Clubu Brumlovka byl instalován nový nerezový bazén a nerezová vířivka.

Z právě dokončené náročné rekonstrukce jsme doslova nadšení. Balance Club Brumlovka jako by díky ní ožil a posunul fitness a wellness o několik tříd výš. Věříme, že návštěvníci všechny změny přispívající k jejich maximálnímu komfortu ocení a budou je s radostí využívat stejně jako my. Už teď se těšíme, až je v našich luxusních zrekonstruovaných prostorách klubu znovu přivítáme,“ uvedla Petra Tyrpeklová, generální manažerka Balance Clubu Brumlovka.Balance Club Brumlovka a UK FTVS spojily své síly

Od ledna 2021 dochází k propojení Balance Clubu Brumlovka a Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy
, které oběma partnerům přinese řadu benefitů. Klub bude tak kontinuálně spolupracovat na vzdělávacích programech a projektech napříč studijními obory, zajišťovat prostor pro praktickou výuku a mentoring studentů přímo v provozu Klubu a podílet se na pořádání eventů a akcí fakulty.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Balance Club Brumlovka