ijournal.cz

Aquapalace Praha je znovu v provozu. Užijte si předvánoční čas v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě

red Zdroj: Aquapalace Praha 3.12.2020 Aktuality a pozvánky

Za přísného dodržování hygienických a bezpečnostních podmínek otevírá dnes, ve čtvrtek 3. prosince, své brány největší sportovní a volnočasový areál v České republice. Po téměř dvouměsíční nucené uzavírce se budou moci milovníci zdravého pohybu, vodních radovánek i aktivní relaxace vrátit nejen do Vodního světa, ale i Saunového světa a Fitness centra. Pro návštěvníky se také otevírá Spa & Wellness, znovu je v provozu i léčebná fyzioterapie Balneo & Medical.

 Aquapalace Praha je znovu v provozu

„V souladu s pondělním usnesením vlády budeme mít otevřeno v režimu 15 m2 na jednoho návštěvníka. Vše za přísného dodržování bezpečnostních rozestupů i hygienických podmínek,“ říká generální manažerka Aquapalace Praha Vladana Horáková.

Na bazény se navíc nevztahuje povinnost nošení roušek. Zakrytá ústa musí mít návštěvníci pouze při vstupu a odchodu do areálu, v šatnách a cestou k bazénu, v prostoru bazénu už nikoliv. V Saunovém světě je taktéž pohyb již bez roušek.

Vodní svět, který bude v novém režimu zaplněný přibližně z necelé třetiny své kapacity, nabízí ve třech palácích více než 20 skluzavek a tobogánů, mořské vlnobití či jiné atrakce. Díky propojení virtuální reality s vodními atrakcemi se zde návštěvníci podívají do Vesmíru a proletí se nad horskými hřebeny, užijí si poslech hudby pod vodou a mnoho dalšího.

Na příchod návštěvníků je připraven i Saunový svět, který při současných opatřeních bude mít otevřeno 9 saun, 4 vířivky a Římský bazén a nabídne více než 160 návštěvníkům v jednom okamžiku možnost komfortního saunování při teplotě vyšší než 75 stupňů Celsia. Celý den budou probíhat saunové aromaterapeutické rituály, kouřové rituály, muzikoterapie a nový japonský čajový rituál CHADO.

 Aquapalace Praha je znovu otevřen_2


Více informací o Aquapalace Praha:

Vodní svět je nejzábavnějším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý. Rozsáhlý Saunový svět tvoří komplex čtrnácti druhů saun a prohříváren. Dělí se na finské sauny, římské lázně a venkovní zahradní sauny. Pod jednou střechou se nachází i luxusní SPA & Wellness určené pro milovníky odpočinku, pravidelných masáží či obličejových procedur a moderní plně klimatizované dvoupodlažní Fitness, které disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou nejnovějších kardiotrenažerů i širokým spektrem skupinových lekcí. Více informací naleznete na www.aquapalace.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha