ijournal.cz

Adventní soutěž o poukaz u Dortisimo.cz

red Zdroj: www.dortisimo.cz 2.12.2020 Soutěže

Letos vás vánoční pečení bude bavit! Připravte se na něj s Dortisimo.cz, kde nakoupíte vše, co byste mohli na výrobu sladkých vánočních dobrot potřebovat. Ať už se rozhodnete pro tradiční včelí úly, moderní fit cukroví nebo svůj adventní stůl zdobíte třeba v moderním stylu lahodnými makronkami.

Dortisimo.cz nabízí nejširší nabídku potřeb pro profesionální i domácí pečení. Inspirujte se našimi tipy a nakupte si pro pohodové vánoční hody už teď. A pokud budete mít štěstí, můžete se (na konci článku) zapojit do soutěže o poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup na www.dortisimo.cz.

 

Vánoční košíčky na muffiny se sobymuffin

Rádi i během vánočních dní mlsáte své oblíbené cupcaky? Oblečte je do svátečního hávu. Speciální červené košíčky na muffiny zdobené roztomilými soby vám díky alobalovému vnitřku neprosáknou. Navíc dodají rozvernou atmosféru podnosům s cukrovím. Vyzkoušejte některé ze speciálních vánočních receptů na cupcaky nebo se nechte inspirovat košíčky samotnými a ozdobte dortík jako hlavu soba. Jistě to znáte, fantazii bychom meze klást neměli.

Cena: 63 Kč za 30 kusů

 

Forma na vánoční čokoládové pralinky

Potěšte o letošních vánočních svátcích všechny milovníky čokolády. Díky praktické silikonové formě si můžete doma vyrobit výborné čokoládové pralinky podle svých představ ve tvaru dárečků, zvonečků a hvězdiček. V hrnci si připravte rozpuštěnou čokoládu a do formy zase to, co máte rádi. Lískový oříšek, kávové zrno, lyofilizované maliny nebo třeba mandličku. Následně je zalijte čokoládou a nechte v lednici ztuhnout.

Cpralinkyena 174 Kčforma

 

Černé obdélníkové papírové talíře se zlatým okrajem

Večírek na úrovni si žádá i k situaci adekvátní nádobí. Jenže co když se vám potom nechce uklízet a plnit myčku horou špinavých talířů? Není nic jednoduššího než sáhnout po jednorázových papírových talířích, které jsou elegantní, a navíc s nimi určitě zaujmete. Obdélníkové papírové talíře v černé barvě s nápaditým zlatým zdobením a okraji pořídíte na www.dortisimo.cz. Až hostina skončí, stačí je jen posbírat ze stolů a vyhodit do koše. 

Cena: 44 Kč za 6 ks

 talíře


Soutěžte o poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup u Dortisimo.cz a vyšperkujte svoje domácí oslavy nejen o Vánocích!


Stačí správně odpovědět na otázku:  Na jakou oblast prodeje se specializuje Dortisimo.cz?

a)   na papírové zboží

b)   potřeby pro cukráře

c)   potřeby pro zahrádkáře


Správnou odpověď posílejte nejpozději do 12. prosince 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Dortisimo. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.dortisimo.cz