ijournal.cz

Zuzana Belohorcová má v Americe pěkný problém!

red Zdroj: a foto: Esthé 31.7.2015 Celebrity

Tedy lépe řečeno problém nemá Zuzana, ale někteří lidé v Miami, ve kterém již nějakou dobu se svým manželem a dětmi žije. I po dvou dětech má totiž nádherné, plné, ale hlavně přírodní vnady, což některým zdejším obyvatelům nedá spát. Přírodní prsa se totiž v USA moc nenosí. Jak se s nátlakem ostatních vypořádala a pro co se rozhodla? Čtěte dál!

Mít umělá, nebo jinak chirurgicky vylepšená prsa, je v USA stejně běžné, jako u nás vlastnit škodovku. Oboje má téměř každý a nikdo se nad tím nijak zvlášť nepozastavuje. Naopak! Pokud se najde žena, která má prsa přirozená, působí přinejmenším podivně.

Příchod na kliniku

A nejinak tomu je i v případě Zuzany Belohorcové. „Přijde mi ohromně vtipné, že v Čechách si na vás ukazují prstem, když umělá prsa máte a tady mě téměř nutí, abych si je nechala udělat. Ne proto, že bych to vyloženě potřebovala, ale protože proč se spokojit s dobrým, když to může být lepší,“ komentovala náhled lidí v Miami na chirurgicky vylepšená prsa Zuzana a pokračovala: „už několikrát se mi stalo, že se mě kamarádky ptaly, jestli mám umělá prsa, a když jsem řekla, že ne, vůbec nechápaly proč. Vždyť je má přeci každá. Tady to nikdo nebere jako něco nepřirozeného, zbytečného, či dokonce pohoršujícího, jako to je v Čechách. Muži tu respektují ženskou touhu být co možná nejkrásnější a podporují je v tom.“

Zuzana žije v Miami už dlouho, a proto na ni začínají mít místní “zvyklosti“ dopad. Se svým mužem se proto dohodli, že i přesto, že je Zuzka majitelkou hezkých prsou, nechá si je kosmeticky poupravit a nakonec i trochu přifouknout. Proto si Zuzka udělala výlet do Čech na kliniku Esthé, kde si nechala hrudník vylepšit implantáty Mentor, kterým klinika tolik věří a jejich dodavatel na ně poskytuje celoživotní záruku. „Myslím, že teď je ta správná doba. Jsem po dvou dětech, a jelikož mám krásný páreček, tak už další neplánuji. Žádná další zátěž už moje prsa tedy nečeká. Tak proč jim nepoděkovat za splnění mateřské úlohy právě tím, že je vrátím do původního stavu,“ smála se Zuzka.

konzultace

Rozhodnutí Zuzky a jejího manžela komentoval i MUDr. Libor Kment z pražské kliniky plastické chirurgie Esthé, se kterým Zuzana zákrok konzultovala. „Zuzana má krásná a objemná prsa, a je s podivem, že i po dvou dětech si takto velké poprsí zachovalo pěkný tvar. Tím, že jsou prsa těžká, tak samozřejmě na ně gravitace působí a po dětech lehce ochabla. Zuzce jsem operaci rozmlouval už loni, ale nakonec se přece jen rozhodla pro modelaci prsů k navrácení původního tvaru a chtěla by zároveň i lehce doplnit objem. Odstraníme tedy přebytečnou kůži, které v jejím případě moc není, a vložíme menší implantát, který výsledný efekt pouze podpoří,“ popsal úpravu prsou Zuzany Belohorcové MUDr. Kment.

Zuzana dostala na výběr několik možností. Když už jí MUDr. Kment od operace neodradil, doporučoval jen modelaci už tak objemných prsů. Zuzka se rozhodla pro poslední možnost a tou je modelace prsů i se zvětšením silikonovým implantátem. Důkladně probrali možnou velikost, ale shodli se jen na malém, 200 mililitrovém implantátu, aby prsa byla o necelé číslo, anebo maximálně o jedno číslo větší. Zuzka bude mít tedy krásná přirozená “déčka“. I přesto, že nevybrali velký implantát, nemohla si Zuzka nechat ujít příležitost a “vyzkoušela si“ i implantáty podstatně větší. Ještě štěstí, že je nevybrali, protože to už by se štíhlá Zuzka asi převážila.

poslední informace

Klinika Esthé patří mezi přední české kliniky plastické chirurgie, a proto se Zuzana rozhodla svěřit svůj hrudník do rukou právě MUDr. Kmentovi. Se svým rozhodnutím a s operací si musela Zuzana trochu pospíšit, protože už v srpnu se chystá zpět do Miami. Vylepšení svých prsou tedy nemohla moc dlouho odkládat, aby se jí vše zahojilo a mohla bez obav nastoupit do letadla. Její manžel Vlasta, který se na prsa těší asi víc, než Zuzka, už do Miami odletěl a ona mu tak přiveze nejen sebe, ale i svá krásná nová prsa.

www.esthe-plastika.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Esthé