ijournal.cz

Zpěvák Jary Tauber vydal s moderátorem Tomášem Krausem a Miss Global Karolínou Kokešovou nový videoklip

red Zdroj: archiv foto: Papa Pech 3.12.2022 Celebrity

Kladenský muzikant a zpěvák Jary Tauber představil nový videoklip ke společné písni s moderátorem Tomášem Krausem „Projdeme tmou“.
V hlavní roli se objevila také modelka a Miss Global Karolína Kokešová.

 Jary Tauber

Jary Tauber byl studentem legendárního skladatele, kytaristy a zpěváka Petra Jandy, který si jej oblíbil natolik, že Jaryho přizval na turné v USA či Austrálii, vydali spolu píseň Tolikrát a Jarymu rovněž v letošním roce pokřtil stejnojmenné album, na kterém nechybí ani píseň Projdeme tmou, ke které Jary Tauber a moderátor Tomáš Kraus vydali videoklip.

s Tomášem Krausem

„S Tomášem jsme přátelé a asi před dvěma lety vznikla myšlenka, že bychom vytvořili něco společného. Píseň se nahrála ve studiu už před více než rokem a jsem šťastný, že se nám nyní konečně podařilo natočit i klip,“ říká Jary Tauber. „Já jsem velmi rád, že jsem do toho šel, i když se přiznám, že jsem si poprvé myslel, že si ze mě Jary dělá legraci. Po dlouhém přesvědčování – protože nejsem žádný rapper – jsem na nabídku být ve společnosti skvělých muzikantů jako Petr Janda, Ondra Žatkuliak a mnoho dalších kývl a jsem na náš společný song patřičně hrdý. Jary díky za skvělý song a doufám, že se bude lidem líbit,“ komentuje spolupráci s Jarym moderátor Tomáš Kraus.

Jary Tauber

Do svého společného klipu pozvali také vítězku Miss Global 2019 Karolínu Kokešovou. Modelka, která v této soutěži zvítězila teprve jako třetí Češka v historii, si v klipu zahrála roli dívky, která je jakousi Jaryho iluzí. „Pro mě to byla příjemná zkušenost a s výsledkem jsem velmi spokojená,“ dodává sympatická modelka.

Karolína Kokešová

Videoklip vznikl pod produkcí Papa Pech. Hudbu k písni složil sám Jary Tauber, který se společně s rapperem Abdem podílel i na textu. Píseň produkoval Ondřej Žatkuliak z Rooftop Studia.

klip 

Odkaz na videoklip: https://www.youtube.com/watch?v=KqAJj9m8Gmg

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: archiv foto: Papa Pech