ijournal.cz

Zpátky do školy s F&F – stylově a zvesela

red Zdroj: F&F 16.8.2020 Móda, obuv, doplňky, Pro děti

F&F
Letní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny, a tak je nejvyšší čas myslet na zářijové povinnosti. Nanovo vypukne každodenní maratón vstávání a vypravování do školky či do školy, ke kterému neodmyslitelně patří ranní spěch a nekonečné diskuse na téma „co na sebe“. Jistě budete potřebovat novou košili nebo šatičky na první školní den, boty či pohodlnou teplákovou soupravu do odpolední družiny. Nevíte, co vše nakoupit a kde nejlépe vybrat? Představujeme vám pro inspiraci mix kvalitních, praktických a trendy kousků oblečení z nové dětské kolekce F&F Back to school. Uvidíte, že malí školáci se budou do školních lavic těšit a vy ušetříte moře času, starostí, ale i peněz!

F&F

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN

S F&F snadno děti oblečete na první školní den do formálnějšího, avšak zároveň pohodlného oblečení. Nezbytností jsou i stylové batohy, na kterých samozřejmě nechybí reflexní prvky.

F&F
Uspokojit mladé slečny, které již odmalička naprosto přesně vědí, co je „in“, je vskutku nelehký úkol. Dětská kolekce F&F proto přináší pestrou nabídku barev, vzorů a trendy potisků, zároveň ale splňuje vysoké nároky na kvalitu.

F&FF&FF&F
PERFEKTNÍ NA VOLNÝ ČAS

Na odpolední sportování na hřišti jsou tu trička ze 100% bavlny, pohodlné teplákovky všeho druhu, to vše pro holky i pro kluky, od předškoláků až po maturanty.

F&F
F&F

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: F&F