ijournal.cz

Značka Magister mění svůj design a představuje nový likér s příchutí lahodného karamelu

red Zdroj: Stock Plzeň-Božkov 22.6.2022 Gastronomie

Oblíbený výrobce nejen bylinných likérů, Magister, mění v letošním roce design celého svého portfolia. Odkazuje tím na dlouholetou tradici značky a zároveň dodává celému portfoliu modernější, atraktivnější a rozpoznatelnější vzhled. Kromě redesignu uvádí na trh zbrusu nový likér s karamelovou příchutí a reaguje tak na vzrůstající poptávku po ochucených likérech.

image foto Magister

Nový vzhled populárních likérů Magister se i nadále drží tradice značky a jejího nezaměnitelného designu. Ten je však nyní vylepšený o moderní prvky a jednoduchost. Díky tomu bude celé portfolio působit svěžím a atraktivním dojmem, a také etiketa bude přístupnější a čitelnější. Změna designu portfolia byla motivována snahou reagovat na nové designové trendy a sjednotit celé portfolio likérů do jednotného a svěžího designu.

MAGISTER_CARAMEL_05L_LAHEVMagister přináší s redesignem také novinku – originální likér s příchutí lahodného karamelu – Magister Caramel. Právě karamel je jednou z nejžádanějších příchutí alkoholických nápojů mezi spotřebiteli. Snoubí v sobě tradiční chuť likéru s lahodnými tóny sladkého karamelu. Výsledkem této jedinečné kombinace je magická a harmonická chuť. Medově-zlatá barva a hříšně lahodná vůně si získá každého milovníka karamelu i ochucených likérů. „Magister Caramel, stejně jako celé naše portfolio, cílí primárně na spotřebitele, kteří mají rádi bylinné a hořko-bylinné likéry. Karamelovou novinku ocení nejen milovníci karamelu a atraktivních ochucených variant, ale i ti, kteří si rádi vychutnají jemný a chuťově vyladěný likér s přáteli, nebo jen tak sami v pohodlí domova,“ dodává Daniela Froňková, Brand Manager Stock Plzeň-Božkov.

 

Magister Caramel

Harmonická kombinace tradičního likéru a atraktivní karamelové chuti. Výsledkem této unikátní kombinace je hříšně dobrá chuť a vůně likéru medově-zlaté barvy. Karamelový likér od Magisteru si nejlépe vychutnáte sami v pohodlí domova nebo s přáteli, a to ve své čisté podobě.

Doporučená cena: 139,- Kč/0,5l

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stock Plzeň-Božkov