ijournal.cz

Zmrzliny Pegas přicházejí na trh s novou, lákavější recepturou i designem

red Zdroj: Prima 30.4.2021 Gastronomie

Už jste je ochutnali? Nová zmrzlina Pegas Premium ze stáje Prima zmrzlin přichází na trh v nové podobě a plánuje oslnit všechny vaše smysly. A to doslova. Váš zrak zaujme nové logo i elegantní, designové obaly. Chuť je zde nejdůležitějším smyslem. Zmrzlina se pyšní výrazně hutnější směsí a je vyrobená z pravé smetany a pravé vanilky a zalitá lahodnou čokoládou, což jistě zaujme i váš čich. Co se týče sluchu, vrstvy čokolády jsou nově tak silné, že jejich křupnutí nelze přeslechnout. A hmat? Stačí jen otevřít mrazák a kelímek nebo zmrzlinu už máte v ruce. Je čas objevovat nové a nepoznané!

Pegas_Premium_Dark_Cherry_imageJaro se pomalu, ale jistě hlásí ke slovu a s lepším počasím a prvním sluncem přichází i chuť na zmrzlinu, a to kdekoliv. Ať už tedy sedíte doma u Netflixu nebo na balkoně, ať jste na prvním výletě na kolech anebo na pikniku v parku, tam všude je nanuk anebo zmrzlina v kelímku tím nejlepším, co můžete u sebe mít. Zmrzlina PEGAS Premium přichází nejen s novými obaly, ale hlavně s vylepšenou recepturou, kvalitními ingrediencemi a mnohem lepší chutí, která si vás jednoduše získá a nepustí. 

Zmrzliny Pegas jsou založeny na smetaně, nikoliv na nákupně levnějších rostlinných tucích pro zajištění plnPegas_Premium_Strawberry_nanukého pocitu a lahodné chuti. Navíc jsou zmrzliny Pegas Premium vyrobeny v ČR a její koupí tak podpoříte domácí potravinářský průmysl. Koupí Pegase pomůžete zkrátit uhlíkovou stopu, protože na rozdíl od zahraniční výroby je cesta, kterou urazí Pegas z Opavy k vám kratší. Nově jsou také zmrzliny Pegas vyrobeny pouze z UTZ certifikovaného kakao, které je pěstováno udržitelným způsobem a farmářům je za jejich práci zaručeně férově zaplaceno. Spolu s fantastickou chutí se tak můžete do Pegasů zakousnout i s dobrým pocitem podpoření společensky odpovědné pochoutky.

 


Dejte zmrzlině čas, získáte mnohem více chuti

Nezapomeňte, že kvalitní zmrzlina potřebuje čas. Po otevření vyčkejte 5-10 minut a pak se naplno pusťte do ochutnávání. Smetana s čokoládou povolí a vy si tak budete moci vychutnat jedinečnou chuť té nejlepší zmrzliny.

 
Na které novinky z řady Pegas Premium se například můžete těšit (a musíte je ochutnat)?


WhitePegas Premium White

Pegas Premium White je první z novinek z řady Pegas Premium. Zaujme milovníky bílé čokolády a přesvědčí o své fantastické chuti i ty, kteří jí ještě nepropadli. Lahodná smetana provoněná pravou vanilkou je zalitá do jemné bílé čokolády, která při vašem prvním ochutnání jemně křupne na jazyku. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří tak důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete. Zmrzlina je označena certifikátem UTZ, tzn. splňuje parametry pro výrobu kakaových produktů a je bezlepková.

Cena: 29,90 Kč

 

StrawberryPegas Premium Strawberry

Pegas Premium Strawberry je další z novinek, které stojí za ochutnání. Lahodná smetanovo jahodová zmrzlina s kousky lyofilizovaných jahod ve směsi, která se rozpustí na jazyku a v kombinaci s křupavou mléčnou čokoládou, jíž je zmrzlina zalitá, vám na jazyku vytvoří nebeskou chuť. Zmrzlina je označena certifikátem UTZ, tzn. splňuje parametry pro výrobu kakaových produktů a je bezlepková.

Cena: 29,90 Kč

 

Caramel & Glazed HazelnutPegas Premium Caramel & Glazed Hazelnut

Pozor, varování! Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnut umí způsobit tak dokonalý koncert chutí, že už možná nebudete chtít ochutnávat jiné zmrzliny. Lahodný smetanový krém plný karamelu je zalitý mléčnou čokoládou s pořádnou porcí glazovaných ořechů. Karamel v kombinaci s vanilkovou zmrzlinou tak právem patří k nejoblíbenější volbě většiny z nás, jeho perfektně sladěná chuť nemá konkurenci. Zmrzlina je označena certifikátem UTZ, tzn. splňuje parametry pro výrobu kakaových produktů a je bezlepková.

Cena: 29,90 Kč

 

Zmrzlina v kelímku

Pegas Premium Caramel & Glazed HazelnutPegas Premium Caramel & Glazed Hazelnut

O ty nejlepší delikatesy je třeba se dělit. Další novinkou pro letošní sezónu z řady Pegas Premium je Caramel & Glazed Hazelnut. Kombinace smetanového základu s karamelem nedává žádný prostor rostlinným tukům – jen pravé ingredience a žádné náhražky. Základ je také doplněn o mléčnou čokoládu a pořádnou porci glazovaných lískových oříšků. Prima podporuje udržitelné pěstování kakaa, a tak zmrzlina splňuje certifikaci UTZ a také je bezlepková.

Cena: 99,90 Kč

 

Pegas Premium Dark CherryPegas Premium Dark Cherry

Absolutním hitem mezi novinkami z řady Pegas Premium je zmrzlina s názvem Dark Cherry. Chuťově bezchybný smetanový základ je bez rostlinných tuků a obsahuje jen pravé ingredience. Smetanová zmrzlina je doplněná o mléčnou čokoládu a pořádnou porci černých třešní, které se rozpustí na jazyku.

Cena: 99,90 Kč

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Prima