ijournal.cz

Žluté lázně nabídnou o prázdninách letní kino zdarma – to se přizpůsobí počasí

red Zdroj: Žluté lázně 30.6.2024 Aktuality a pozvánky

Letní kino, areál Žluté lázně 2023
Do areálu Žluté lázně v pražském Podolí se vrací o prázdninách letní kino. Jednou týdně nabídne na plátně na velké louce přímo na břehu Vltavy hollywoodské trháky i zajímavé dokumenty. Kino nebude mít pravidelné promítání, vybrané dny i nabídku filmů najdou návštěvníci aktuálně vždy na webových stránkách a sociálních sítích areálu. Odměnou tak bude vždy ideální počasí a vstup zdarma.

 Letní kino, areál Žluté lázně 2023

První snímek, na který se mohou filmoví nadšenci těšit promítne letní kino CinemaAnywhere ve středu 3. července. Přímo na břehu Vltavy se zapadajícím sluncem si návštěvníci vychutnají kultovní snímek s Antonio Banderasem a Salmou Hayek – Desperado. „Rozhodli jsme se, že chceme hostům Žlutých lázní nabídnout maximální komfort – zda promítáme, se, proto dovědí vždy s nějakým předstihem aktuálně na našich webových stránkách a sociálních sítích, kde bude uvedený také film. Začátek pak směřujeme vždy hned po setmění, což se také během léta bude trochu měnit. Věříme ale, že s dobrým drinkem v ruce bude čekání na film vždy příjemné. Právě platforma CinemaAnywhere.com umožňuje svobodu v plánování projekcí i jednoduché technické řešení a zajímavou nabídku filmů. Když se rozhodneme, do hodiny můžeme promítat,“ říká Žofie Strachotová, programový manažer areálu Žluté lázně. Kino nabídne vždy filmy v původním znění s titulky a v plánu je také nechat v některých případech vybrat snímek samotnými diváky.

Letní kino, areál Žluté lázně 2023

V areálu Žluté lázně také stále pokračuje sledování zápasů Mistrovství Evropy ve fotbale v Německu, a to až do 14. července. Od 26. července pak mohou fanoušci přijít sledovat letošní sportovní událost roku – Letní olympijské hry v Paříži, které potrvají do 11. srpna. Žluté lázně nabídnou sledování vybraných disciplín v beach baru. Fotbalové EURO i olympiádu doprovodí drobné soutěže a akce. Podrobnosti najdou fanoušci vždy na sociálních sítích a webových stránkách areálu.

Partnerem Letního kina CinemaAnywhere ve Žlutých lázních je Ploom.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Žluté lázně