ijournal.cz

Životní změna Míši Noskové díky implantátům

red Zdroj: www.esthe-plastika.cz, foto: Herminapress 26.8.2014 Celebrity

Míša Nosková patří k našim velmi často obsazovaným muzikálovým herečkám. Do jejího repertoáru patří například Sněhová královna, Mamma Mia a vracející se muzikál Děti ráje. Z Prahy občas vyjede do Ústí nad Labem na představení Noc na Karlštejně. Právě kvůli Sněhové královně, kterou považuje za svou nejdůležitější roli, se rozhodla k životní změně, kterou ocení zejména muži.

_Míša_bude_mít_ty_nejkvalitnější_implantáty

Už od dětství byla Míša Nosková šikanovaná za to, jak vypadá. Jak sama říká, byla dětský metráček a všichni se jí posmívali. Toto trauma si s sebou nesla velmi dlouho. Díky vyšší váze měla i ňadra větší, než ostatní děvčata jejího věku. Problém nastal v situaci, kdy Míša rapidně zhubla. „S věkem, s tím, jakým způsobem teď žiju a samozřejmě také po dítěti jsem začala cítit nutnost více využívat push-up podprsenku.“ 

MUDr. Libor Kment z kliniky plastické chirurgie Esthé, kterého si Míša mezi ostatními profesionály vybrala k upravě svého hrudníku, doporučil jí jen drobné zvětšení. U hubených žen totiž rapidní zvětšení nevypadá přirozeně. „Překvapilo mě, že má Míša i po větší redukci váhy pevné tělo a hezká prsa. Jsou jen menší a lehce pokleslá. Předběžně jsme se domluvili maximálně na menších trojkách, což je v jejím případě rozumné,“ zhodnotil Míšino rozhodnutí MUDr. Kment.

poslední_zamávání_a_dobrou_noc

Na operaci Míša trochu spěchala, a to kvůli plánované premiéře muzikálu, na který už chce být fit. Elastickou podprsenku bude muset nosit asi 6 týdnů, ale klidový režim ji čeká dle MUDr. Kmenta jen po dobu 10 až 14 dní.

Větší prsa chce mít především kvůli muzikálovým rolím. Režiséři ji obsazují většinou do rolí “samic a potvor“, což úplně nejde dohromady s jejím téměř plochým hrudníkem. „Hlavně teď ve Sněhové královně mám se svým poprsím problém. Hraju největší mrchu z celého muzikálu a přitom vypadám, jako bych neuměla do pěti počítat,“ kriticky hodnotila samu sebe Míša. Ovšem to už bude za šest týdnů, kdy sundá elastickou podprsenku a začne znovu normálně fungovat, minulostí.

Jako z každé operace měla Míša zprvu strach, ale ji MUDr. Libor Kment přesvědčil, že se opravdu nemusí bát. „Pro každého člověka jsou věci jako tato ne zrovna příjemnou záležitostí a je skvělé vidět, že vám to někdo dokáže i zpříjemnit a zbavit vás nepříjemných pocitů,“ pochvalovala si přístup lékařů z kliniky Esthé.

Už_jsou_moje

Na dotaz, zda si myslí, že jsou chlapi spíš na větší nebo na menší prsa, Míša odpověděla: „Myslím, že si každý najde to, co má rád a že tohle nejde říci jednohlasně. I když jsem až do této chvíle měla menší prsa, byla jsem sama se sebou vlastně spokojená. Ale v dnešní době a při dnešních příležitostech je krásné mít možnost být spokojená ještě víc,“ což se jí právě splnilo a brzy všichni uvidíme výsledky.

Od první konzultace do samotné operace neuběhl ani týden a nyní už má Míša vše za sebou. „Dnes si připadám, jako kdyby mě přejel parní válec, ale je to hodinu od hodiny stále lepší. K tomu se nesmím smát a přitom se mně tak chce. Nejraději bych šla hned domů po této operaci, která je proti porodu úplně pohodová. Jsem opravdu ráda, že jsem se takhle rozhodla. Zároveň se ohromně těším a hořím zvědavostí! Při převazu jsem už svoje prsa trošku viděla, ale jejich finální podoba se teprve dotváří. Nechat se navíc operovat od nejhezčího plastického chirurga u nás, to bylo hodně příjemné,“ libovala si Míša.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.esthe-plastika.cz, foto: Herminapress