ijournal.cz

Zimní radovánky na kluzišti v Metropoli Zličín

red Zdroj: NC Metropole Zličín 15.1.2024 Různé

Nákupní centrum Metropole Zličín si pro své návštěvníky připravilo akce na kluzišti pro celou rodinu. Každý lednový víkend až do února zde proběhne zajímavý program pro malé i velké a také možnost získat zajímavé ceny a dárky.

kluziště

Malí, velcí, sportovci i nesportovci, začátečníci i pokročilí – pro ty všechny si nákupní centrum Metropole Zličín nachystalo bohatý víkendový program na kluzišti před vchodem č. 3. Ten bude probíhat vždy od 13:00 do 18:00. Hned v sobotu a v neděli 20. a 21.1. se mohou zájemci těšit na Zimní hry na ledě, 27. a 28.1. se uskuteční Hokejový den na ledě a první únorový víkend bude patřit Masopustnímu víkendu na ledě. Během akcí bude možné získat zajímavé ceny a dárky, které Metropole Zličín pro své návštěvníky připravila. Samozřejmostí je možnost zapůjčit si na místě brusle i jiné vybavení nebo se občerstvit po sportovním výkonu. Pro vstup na kluziště lze využít Multisport nebo Sodexo kartu.

Kluziště zůstane veřejnosti otevřené až do 4. února, a to vždy od 9:00 do 21:00, kromě čtvrtků mezi 9:00 – 12:00, kdy je plocha rezervovaná pro lekce bruslení pro děti. Ledovou plochu je také možné rezervovat pro soukromé akce nebo zápasy, a to v časech 8:00 – 9:00 a 21:00 – 23:00.

Více informací najdete na: www.metropolenalede.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: NC Metropole Zličín