ijournal.cz

Ze zpěváka Petra Kutheila je odpovědný řidič

red Zdroj: archiv foto P.Kutheila 3.8.2016 Celebrity

Zpěvák, čerstvý pětatřicátník Petr Kutheil je sympaťák, který má za sebou divoká léta, kdy nebyl příliš odpovědným řidičem. Dnes je však na sebe pyšný, že má vše pod kontrolou. Jasným důkazem je cesta na dovolenou, na kterou se vydal s přítelkyní Markétou, se kterou jim to už třetí rok skvěle klape. Kompletně celou trasu odřídil sám, přítelkyně si řidičák teprve dělá, takže jiná volba nebyla.

Petr s přítelkyní

Byla to moje nejdelší trasa autem a těch sedm set devadesát kilometrů jsem zvládl na tři krátké zastávky. Cesta trvala celkem devět hodin. Vyrazili jsme v pět hodin ráno a měli jsme štěstí, protože cesty byly úplně volné, takže jsem ani nebyli moc unavení,“ prozradil s úsměvem Petr Kutheil.

prázdninová pohodaDnes už má po dovolené a opět pilně zkouší Alenku v Kraji zázraku v Divadle Hybernia, ale také Srdcového krále v divadle Kalich, premiéry budou už v září. A rozhodně nemůže vynechat zkoušky s novou kapelou Loď, která hraje převážně svojí tvorbu inspirovanou současnou hudbou. Za jejím založením stojí především frontman Petr Kutheil, který po deseti letech zatoužil po změně. Na koncert této nové formace se můžete vydat už 15. srpna do Malostranské Besedy v Praze, kde hraje od 21 hodin.

Více o nové formaci Loď: https://www.facebook.com/events/476628462532529/

na dovolené

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: archiv foto P.Kutheila