ijournal.cz

Zdeněk Troška pogratuloval televizi k šestým narozeninám

red Zdroj: ALL Television, foto: Marian Juskanin 8.8.2016 Společenské akce a události

Režisér Zdeněk Troška a několik protagonistů jeho nového filmu Strašidla, který bude mít premiéru 18. srpna, se nedávno sešli v luxusním pražském klubu Golden WingZ. Důvodem nebyla pracovní porada, ale narozeninová party internetové televize ALL Television, která slavila své šesté narozeniny.

Tereza Kostková, Zdeněk Troška

Spolupracuji výhradně s lidmi, kteří na place nedělají problémy ani nevyvolávají rozbroje, takže jsme si měsíční natáčení všichni skvěle užívali,“ prozradil všem přítomným hostům Zdeněk Troška o Strašidlech, tedy rodinném filmu, který má ambice vrátit se žánrově do světa fantazie a pobavit diváky příhodami nadpřirozených bytostí a pohádkovými příběhy. Komedie ze současnosti se chce přiblížit ke klasickým trikovým filmům, jakými jsou takové trvalky, jako například Dívka na koštěti nebo Jak utopit doktora Mráčka.

Nechyběla ani Tereza Kostková

Oblíbeného režiséra doprovodily herečky Tereza Kostková, Jana Bernášková a Nelly Řehořová, mužskou populaci zastupoval herec Bronislav Kotiš, jenž ve filmu Strašidla ztělesňuje postavu hejkala Huga. Svou premiéru si během vydařeného večera odbyl rovněž videoklip k titulní písni, kterou nazpívala Tereza společně s mladičkou Nelly.

Nelly Řehořová a Tereza Kostková

Dalším gratulantem byl extravagantní zpěvák Daniel Nekonečný, jenž dorazil ve skvělé náladě a publikum pobavil svými historkami. V zákulisí se věnoval zejména ženám, které obdivovaly jeho pestrý kostým i neutuchající energii. Svojí přítomností – stejně jako režisér s herci a většina ostatních lidí – přitom podpořil dobrou věc. Výtěžek z tomboly totiž poputuje na děti z dětského domova v Krásné Lípě, které se díky němu vydají k moři, konkrétně do italského letoviska Lido Adriano.

Daniel Nekonečný

Některé nechyběly ani v klubu Golden WingZ, stejně tak přišla i desítka sličných modelek, jež doprovodný program obohatily o tři módní přehlídky spodního prádla Frederiqua de Silk, dámských kostýmků Volansky fashion a a také „kočičích“ kabelek od Vysněnékabelky.cz. Hvězdou jedné z nich se stala mediální tvář ALL Television, moderátorka, zpěvačka a modelka Lucy Junk, která se aktivně podílela i na přípravě večera.

Módní přehlídka Volansky fashion 3

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ALL Television, foto: Marian Juskanin