ijournal.cz

Zážitky z Festivalu Evolution se stanou vaším novým bohatstvím

red Zdroj: www.festivalevolution.cz. 15.4.2023 Festivaly

Jarní Festival Evolution se vám dostane pod kůži. Největší středoevropský festival se zaměřením na zdravý životní styl, výživu, osobní a duchovní rozvoj, je plný tipů na aktivní trávení volného času, relaxaci a vylepšení zdravotní kondice. Akce, která představí novinky ze segmentu zdravých potravin, přírodních textilií, účinných bylinných, přírodních i bio potravinových doplňků a především na zážitky nadupaný festivalový program, to je náš tip, kam vyrazit v termínu 21. – 23. dubna 2023. Festival se koná v Křižíkových pavilonech na Výstavišti v pražských Holešovicích.

 Evolution

Představte si jedno místo, na které se sjedou osobnosti z různých koutů světa a nabídnou přednášky a semináře osobního rozvoje mnoha způsoby. Lidem pragmatickým poradí zkušení vystudovaní lékaři, lidé tíhnoucí k alternativě zde načerpají energii a poselství od indických mistrů, jiní si vyzkouší nebo se zdokonalí v taichi, józe, meditaci či flamencu a další potěší množství vystavovatelů, kteří nabídnou ke koupi za výhodné ceny kvalitní potraviny, BIO produkty, zdravou výživu, ale také EKO drogerii, přírodní kosmetiku a oděvy, ekologické produkty do domácnosti, potřeby pro děti, ale také menstruační pomůcky 21. století. Chybět nebudou vzorky, ochutnávky a festivalové slevy.

Tak přesně to se podařilo skloubit organizátorům Festivalu Evolution. „Srdečně vás zveme na povznášející víkend plný nových zážitků, chutného jídla v prvotřídní kvalitě, přírodních a ekologických produktů, k načerpání inspirace z oblasti osobního rozvoje a především na skvělou atmosféru. Pokud se zaměříte na program, čekají na vás přednášky, semináře, workshopy a ukázkové lekce, kterými vás provede více než 100 osobností z ČR i ze zahraničí,“ říká za pořadatele Jan Hruška.

 Evolution


A to vše zažijete na jednom místě za jedno vstupné. „Covidová pandemie nás donutila lépe se starat o vlastní zdraví a zabývat se vlastní psychickou pohodou a vyrovnaností. Tváří v tvář pandemii si lidé uvědomili zranitelnost vlastního organismu a rozhodli se vyhledat relevantní informace, ale také pro jeho posílení něco dělat,“ říká MUDr. Zdeněk Krátký z ambulantního zařízení v Praze. „Pacienti s námi častěji konzultují, co dělat pro prevenci, a hlavně, jak to dělat správně. V neposlední řadě si mnozí uvědomili také zásadní význam mentálního zdraví a začali se zabývat také jím,“ dodává MUDr. Krátký. Jan Hruška slova pana doktora potvrzuje: „Festival pořádáme už 19. rokem, a letos jsme zaznamenali zvýšený zájem ze strany návštěvníků a vystavovatelů. Loni na podzim, když jsme poprvé mohli pořádat festival bez omezení počtu návštěvníků, přišlo kolem 6500 lidí, nyní předpokládáme, že bude návštěvnost mnohem vyšší. Na poslední chvíli se začali hlásit i evropští výrobci a dodavatelé ze segmentů našeho portfolia, kteří by rádi prostřednictvím našeho festivalu vstoupili na český trh.“

Na Festivalu Evolution se příjemně prolíná vystavovatelská nabídkou s programovou. Těšit se můžete na celou řadu inspirativních přednášek z oblasti zdraví, udržitelnosti, alternativy, osobního rozvoje, ale také na pohybové workshopy, ukázkové lekce nebo konzultace a poradenství. Už nyní vám můžeme prozradit, že jsou pro vás připraveny tři přednáškové sály a jeden velký workshopový sál. Program bude vymazlený od pátku do neděle. Těšte se na herečku Simonou Babčákovou, která zde bude mít přednášku o umění komunikace. Uznávaní lektoři na odemykání dětského potenciálu Jan Mühlfeit a Katka Krůtová představí stěžejní body v pochopení silných stránek u dětí. Velmi přínosná bude přednáška oblíbené transformační koučky Lucie Königové na téma Cesta zpátky k sobě. Mimo jiné se od ní dozvíte, co znamená pojem emoční smraďoch. Vyhledávaný kouč a hokejový trenér Marian Jelínek přítomným poradí, jak nalézt a využívat motivaci. A překvapí vás i zpěvák Ondřej Ruml, který bude na festivalu vystupovat v netradiční roli, tedy nikoliv jako zpěvák. Ondřej nás totiž pustí do svého soukromí.

Evolution

Potkáte tu také Veroniku Vieweghovou s Petrem Janem Křenem, kteří vám v přednášce o ženské intuici a mužské síle v nás prozradí, jak tyto dva elementy spojit pro dosažení vnitřní harmonie. Věnovat se budeme i sexuální oblasti. O touze, vášni, vůni vzrušení a erotické bytosti v nás, bude přednášet lektorka Jana Mašková Zimolová. A pokud máte rádi tanec, vyzkoušíte si flamenco plné života pod taktovkou talentované Jany Hemelíkové Baudisové.

Milovníky esoteriky a astrologie zaujme Monika Ben Thabetová a její tajná moc čísel. O cestě k duchovní proměně pohovoří mladý hinduistický mnich a vystudovaný filozof v jedné osobě Swami Akash pod záštitou organizace Bhakti Marga. A Swami Jaataveda odhalí umění meditace přímo od indického mistra.

Evolution

Režisér Petr Vachler vám zde během svého vstoupení prozradí podrobnosti o chystaném celovečerním filmu Tajemství a smysl života. Nebudou chybět ukázky z filmu. Dozvíte se u nás, jak se správně rozhodovat pomocí vlastní intuice, jak nedoběhnout sám sebe, načerpáte rady ohledně prevence civilizačních nemocí, probereme jak hubnout bez diet, ale také jak zintenzivnit sexuální prožitek.

 

Přijďte si užít prima den, prostě den stvořený přímo pro vás. Více informací a kompletní doprovodný program najdete na www.festivalevolution.cz.

 

Místo konání:

21. – 23. 4. 2023

Výstaviště Praha Holešovice – Křižíkovy pavilony

 

Otevřeno:

PÁ, SO   10:00 – 19:00

NE           10:00 – 18:00

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.festivalevolution.cz.