ijournal.cz

Zažijte kouzlo Harryho Pottera v Bambuli

red Zdroj: www.bambule.cz 31.5.2024 Pro děti
V sobotu 1. 6. 2024 otevře hračkářství Bambule ve své prodejně v nákupním centru Centrum Černý Most unikátní prodejní zónu s příznačným názvem Zažijte kouzlo Harryho Pottera. Nejen během slavnostního otevření zde můžou návštěvníci zažít kouzelnou atmosféru z příběhů o populárním kouzelnickém učni z Bradavic.

Kouzelný svět Harryho Pottera v Bambuli

Na celkové ploše 100 m2 se už tuto sobotu otevře návštěvníkům prodejny Bambule v Centru Černý Most jedinečná zóna, která nabídne nejširší sortiment produktů v licenci Harry Potter v rámci České republiky, přičemž chybět nebudou ani exkluzivní položky! Zákazníci si tak budou moct vybrat z merchandise produktů, stavebnic, figurek, plyšáků, deskových her i kostýmů.

Zóna vznikla ve spolupráci se společností Warner Bros. a díky působivému designu je připravena přenést zákazníky do světa kouzel. Všichni se mohou těšit na stylové zátiší od společnosti Schleich s imitacemi filmových rekvizit, kterému bude vévodit model Harryho Pottera s Hedvikou v životní velikosti. Součástí konceptu bude také interaktivní herní stůl, na kterém si fanoušci ověří znalosti světa Harryho Pottera. Komu se podaří přiřadit k hlavním postavám jejich zvířecí kamarády nebo typické předměty? Ten, kdo úspěšně absolvuje hru, se můžete přihlásit do slosování o ceny.

 

Kouzelné spojení stavebnic

Společnost Lego® do prodejní zóny umístí 3D modely z kostiček Lego®. Na návštěvníky bude čekat skřítek Dobby a profesorka McGonagallová s Moudrým kloboukem, se kterými bude možné se vyfotografovat. Společnost Ravensburger doplní zónu 3D modelem Bradavického hradu ve velkolepé velikosti 160 x 40 cm.

 

Slavnostní otevření ve znamení soutěží

Po celý víkend 1.-2. 6. 2024 budou na místě probíhat různé slevy na sortiment z licence Harry Potter. Navíc k nákupu sortimentu Harry Potter ve výši minimálně 299 Kč získají zákazníci dárek – tematickou mini stavebnici LEGO®.Harry


U příležitosti otevření prodejní zóny v Bambuli proběhne 1. 6. 2024 v Nákupním centru Centrum Černý Most také celodenní akce na téma Kouzelný svět Harryho Pottera. Od 10:00 do 19:00 se návštěvníci mohou těšit na herní zóny společností Lego®, Schleich, Mattel nebo SpinMaster. Na každého návštěvníka, který na akci dorazí v tematickém kostýmu, čeká malá odměna. V prodejně Bambule pak bude po celý den probíhat fotosoutěž o hodnotné ceny – stačí se vyfotit pod Moudrým kloboukem z kostiček Lego® a sdílet na Instagramu fotografii s hashtagem, díky čemuž se zákazník zařadí do slosování.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.bambule.cz