ijournal.cz

Zářivý dárek pro mobil – ochranné sklo PanzerGlass v edici Swarovski a účinný antibakteriální sprej

red Zdroj: PanzerGlass 30.4.2020 Hi-tech a bydlení

PanzerGlass SwarovskiJaro je v plném proudu a všichni se snažíme, aby nám to slušelo, vylepšujeme šatník, ladíme doplňky. Ale nezaslouží si zbrusu nový atraktivní vzhled také náš mobil? Renomovaný dánský výrobce tvrzených ochranných skel PanzerGlass má tip přesně pro tyto účely a přichází v rámci spolupráce se známou módní značkou Swarovski s ochranným sklíčkem pro mobilní telefony, který jen tak nepřehlédnete.PanzerGlass Swarovski

Díky tomuto spojení se definitivně odstraňuje předsudek, že pořádné odolné sklo nemůže vypadat dobře a narušuje design samotného zařízení. PanzerGlass skla v edici Swarovski mají navíc posuvnou krytku přední kamery a telefonu tak propůjčí nejen módní vzhled, ale zároveň chrání vaše soukromí. Jedná se tak o ideální dárek pro všechny, kterým na vzhledu svého telefonu opravdu záleží.

Cena nových PanzerGlass CamSlider skel v módní Swarovski edici byla stanovena na 999 Kč.


Předejděte skryté
hrozbě s antibakteriálním sprejem

Zatímco pravidelné mytí rukou po příchodu domů, před jídlem či po použití WC patří k základním hygienickým návykům každého z nás, málo kdo si uvědomuje hrozbu, kterou pro naše zdraví představuje obrazovka mobilního telefonu. Přitom právě mobilní telefon nás doprovází při většině činností, a je tak doslova magnetem pro bakterie, které si potom přinášíme domů. I s ohledem na aktuální celosvětovou situaci proto přichází dánský výrobce PanzerGlass s doposud nejúčinnějším dezinfekčním přípravkem PanzerGlass SPRAY Twice A Day.

PanzerGlass Spray Twice a DayVýhody nového přípravku, který úspěšně eliminuje 99,999 % bakterií, se dají použít pro všechna mobilní zařízení, obrazovky nebo i dioptrické brýle. PanzerGlass SPRAY Twice A DayTM byl vyvinut v úzké spolupráci s Dánským technologickým institutem.

Aplikace spreje je velice snadná. Stačí ho (ideálně 2x denně) nastříkat přímo na displej, rozetřít po celém povrchu a nechat pár vteřin působit. Následně už jen otřít přiloženým hadříkem a drtivá většina bakterií má smůlu. Přípravek neobsahuje žádný alkohol, proto nehrozí riziko setření ochranné oleofobní vrstvy displeje, je dermatologicky testován, a je tak naprosto neškodný k pokožce.

Nový antibakteriální přípravek PanzerGlass SPRAY Twice A DayTM je již v prodeji za cenu od 249 Kč.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PanzerGlass