ijournal.cz

YVES ROCHER: Tuhé šampony Green Heroes

red Zdroj: Yves Rocher 5.7.2021 Krása a zdraví
Francouzská společnost Yves Rocher se už před více než 60 lety zavázala vyrábět své kosmetické produkty odpovědně k přírodě. Naši výzkumníci neustále pracují na inovacích a udržitelných řešeních a tak vznikla i nová řada tuhých šamponů Green Heroes.

Modelka_Green Heroes

Tuhé šampony Green Heroes pro různé typy vlasů jsme vyvinuli speciálně s cílem snížit náš vliv na životní prostředí a nabídnout zákazníkům ještě ekologičtější produkty s unikátní a účinnou recepturou a prvotřídními obaly. Používáním tuhých šamponů si osvojíte nový a užitečný kosmetický návyk a současně se pevně zavážete k lepší budoucnosti naší planety!

Green Heroes_Tuhé šamponyTUHÝ ŠAMPON – TO JE NULA % PLASTŮ. 100 % PÉČE A JEDEN STROM VYSAZENÝ NADACÍ YVES ROCHER ZA KAŽDÝ ZAKOUPENÝ PRODUKT! Více o sázení stromů ve světě i v České republice najdete na webu yves-rocher.cz.Tuhý šampon pro suché a velmi suché vlasy

 


Novinka je k dispozici v kamenných obchodech i na e-shopu www.yves-rocher.cz za cenu 199 Kč. Také je momentálně připraveno výhodné balení šamponu dle výběru (Vyživující tuhý šampon pro suché a velmi suché vlasy, Tuhý šampon pro jemnou péči a Tuhý šampon pro lesklé vlasy) spolu s hliníkovým pouzdrem za 259 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Yves Rocher