ijournal.cz

Xero Shoes kombinuje trend minimalistických bot s retro stylem. Uvádí nový model pro ženy Aptos 90s Party Edition

red Zdroj: Xero Shoes 30.5.2023 Móda, obuv, doplňky
Barefoot a minimalistická obuv je aktuálně nepopíratelným trendem. Výrobce Xero Shoes, který v poslední době upoutal pozornost například speciální edicí Born to Run či spoluprací s proslulou značkou Michelin, uvádí nový volnočasový model Aptos pro ženy, 90s Party Edition.
Xero Shoes

Populární americká značka Xero Shoes, která disponuje širokou nabídkou specializovaných bot pro různé aktivity od silničního a trailového běhání, horskou turistiku, fitness i běžné denní nošení, nově přichází s další novinkou. Modelem Aptos v atraktivní retro variantě inspirovanou ikonickými devadesátými lety. 

Tento ležérní model je vyroben z konopného plátna a je jednou z nejpohodlnějších a nejodolnějších nazouvacích bot. Bota je inspirována bosou nohou a umožňuje nohám přirozený pohyb, zatímco podrážka poskytuje tu správnou míru ochrany. Díky elastickým páskům v horní částí zároveň dobře drží, je také extrémně lehká, váží totiž pouhých 167 gramů. 
Xero Shoes -
Vaše okolí zajisté také zaujme barevným originálním potiskem inspirovaným retro stylem. Model Aptos 90s Party Edition oceníte bez ohledu na to, jaký je váš program. Jestli se chystáte na celodenní maraton schůzek či pochůzek po městě, do práce, na procházku nebo večer do baru či na párty. Tyto boty udrží vaše nohy celý den v pohodlí a dodají na stylovosti.  


Aptos nesou název po jednom surfařském městečku na pobřeží Kalifornie. Pokud si tyto boty nazujete rázem budete mít pocit, že se právě „procházíte po pláži při západu slunce, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Xero Shoes