ijournal.cz

Výzva pro zpěváky a zpěvačky, kteří se chtějí zúčastnit mezinárodní pěvecké soutěže Diamonds Voice!

red Zdroj: Diamonds Voice, foto: Petr Mráček 19.7.2015 Hudba

V Praze se již potřetí uskuteční prestižní mezinárodní pěvecká soutěž Diamonds Voice. Soutěž se bude konat ve dnech 26. 11 – 2. 12. 2015 a je určena všem, kteří se chtějí dostat na nebe populární hudby. A navíc mají šanci změřit své síly v mezinárodní soutěži. Finálové představení těch nejlepších z nejlepších se pak uskuteční v pražské Betlémské kapli!

Soutěžící ve věku 18 – 32 let se mohou přihlásit do 15. 8. 2015 na e-mail: diamondsvoice@centrum.cz , napsat své jméno, věk, město odkud pochází a poslat přes  uschovna.cz svou nahrávku. Buďto ve formátu mp3 a nebo videonahrávku.

Diamonds Voice 2014 - foto Petr Mráček (4)

„Malá porota ve dnech pak během týdne od uzavření přihlášek vybere maximálně 40 semifinalistů. O tom, kdo postoupí do finále, rozhodne veřejnost svým hlasováním. Vybraní semifinalisté budou pozváni do Prahy k natočení malých medailonků spojených s jejich písní pro hlasování,“ říká ředitel soutěže Diamonds Voice Josef Čermák.

Hlasování proběhne na webu soutěže, formou sms zpráv, facebooku a youtube kanálu. První tři ze semifinále postoupí do finále soutěže Diamonds Voice. Otevře se jim tak cesta k další spolupráci v hudebním světě a možnost reprezentovat i Česko v dalších mezinárodních soutěžích v zahraničí.

„Tento formát hudební zábavy zde od revoluce neexistuje a faktem je, že zpěváci, stejně jako sportovci, se rádi utkávají se svými konkurenty ve své disciplíně. Tuto představu mohu podepřít jinými mezinárodními festivaly, které jednak obohacují danou hudební scénu a jednak pomáhají k navázání jak pracovních, tak osobních kontaktů. Kultura vždy má spojovat a pomáhat, tam kde je to zapotřebí a mezinárodní festivaly obzvláště,“ podotýká ředitel Josef Čermák.

Diamonds Voice 2014 - foto Petr Mráček (7)

V uplynulých ročnících se Diamonds Voice účastnily za českou část například i některé známé zpěvačky, jako třeba Magdalena Joao, Klára Kolomazníková, či Natálie Grossová,

Diamonds Voice 2015 se koná pod záštitou místopředsedy Senátu Parlamentu ČR  ing. Zdeňka Škromacha

Více informací, včetně instrukcí, přihlášek a programu najdou zájemci buď na webu:

http://diamonds-voice.cz/

nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/diamondsvoice?fref=ts

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Diamonds Voice, foto: Petr Mráček