ijournal.cz

Výtvarnice Alexandra Hejlová se stala ambasadorkou Lázní Fénix: Která česká celebrita při slavnostním večeru stihla oslavit narozeniny?

Veronika Kuželková Zdroj: foto: Jana Tesaříková 29.5.2023 Párty a večírky

Lázně Fénix v srdci Prahy navštívilo spoustu známých tváří, včetně jejich ambasadorky, známé, světově uznávané, výtvarnice Alexandry Hejlové. Pozvání přijali herci Petr Batěk, Jan Kuželka, jeden z předních českých dabérů nejčastěji spjatý s hercem Brucem Willisem Alexej Pyško, herečka Bára Fišerová, zpěvačka Heidi Janků a další. 

 slavnostně naladěni


V rámci akce se stihlo pogratulovat i princi z černobílé Popelky Jiřímu Štědroňovi, který měl v ten den narozeniny. „Zahajovací večer byl srdečný a stylové zcela odpovídající nabídce. Důvěryhodný. Přesvědčil mě. Určitě lázně vyzkouším,“ svěřil se hned v úvodu akce oslavenec. 

foto z akce
Moderátorského žezla se ujal ředitel východočeské televize V1 Olda Tamáš, který společně s Alexandrou Hejlovou uvádí pořady Skoro dámský i Skoro pánský klub. „Potěšila mě přátelská, a přitom slavnostní atmosféra v příjemném prostředí v samém srdci Evropy. Tu umocnil, krom jiných, příchod Jiřího Štědroně, kterému všichni přítomní bez nácviku a pobízení zazpívali – hodně štěstí. A tak dostal start Lázní Fénix další lidský rozměr,“ pochvaloval si Tamáš.

 narozeninový polibek

Své nadšení z prostoru, kde se každý nechává rozmazlovat, neskrýval ani moderátor Slávek Boura: „Slavnostní večer byl plný skvělých lidí v příjemném a léčivém prostředí. Jsem moc rád, že tváří a ambasadorkou se stala talentovaná a krásná žena Alexandra Hejlová, která mi prokazuje čest být mou kamarádkou. Ať se tam venku ve světě děje cokoli, buďme zdraví na těle i na duchu v přátelství, toleranci a lásce, a pakliže nás něco pořádně rozpálí a popálí, vstaňme jako bájný pták Fénix z popela a leťme ke svým snům.“

 Alexandra Hejlová


Hostitelkou večera nebyl nikdo jiný než sama majitelka lázní Marta Šuba. Ta si nemůže nově vzniklou spolupráci se známou výtvarnicí vynachválit. „Co se týče akce v Lázních Fénix tedy křest Ambasadorky Alexandry Hejlové, bylo to úžasné. Příjemná atmosféra, správní lidé, super zábava. Jsem moc ráda, že tváří lázní se stála právě Alexandra,“ svěřila se Šuba a na účet Hejlové dodala: „Nic není náhoda, všechno má svůj čas a správně místo, co řekne to platí. Líbí se mi její iniciativa. Lázněmi Fénix ráno vstává a večer s nimi usíná, je takový workoholik jako já. Věřím, že tato spolupráce bude dlouhodobá a přinese kýžené ovoce.“

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Veronika Kuželková

Zdroj: foto: Jana Tesaříková