ijournal.cz

Vyhrajte sprchové gely Frosch Senses, které jsou šetrné k vám i k přírodě

red Zdroj: Frosch 6.8.2019 Soutěže

Značka Frosch přichází se svojí novinkou, přírodními sprchovými gely vhodnými pro citlivou pokožku ve třech lákavých variantách. Zklidněte svou mysl omamnou vůní sladkých květů pomeranče, exotického granátového jablka či posilující Aloe vera a užijte si svoji chvilku pohody.

Frosch Senses jsou pH neutrální, šetrně myjí, neobsahují žádné škodlivé látky, jako jsou parabeny, ropné deriváty, barviva, mikroplasty, ani EDTA (v přírodě nerozložitelnou kyselinu edetovou, která způsobuje podráždění citlivější pokožky). Tato kosmetická řada potěší i vegany, neboť neobsahuje látky živočišného původu a nebyla testována na zvířatech. Složení je obohaceno o Panthenol, který vaši pokožku vyživí, zjemní a dodá jí potřebnou hydrataci.

Foto_sprchové gely_logo

V souladu s přírodou

Logo se zelenou žabičkou na obale je zárukou výrobku přátelského k přírodě. Produkty Frosch německé společnosti Werner&Mertz jsou šetrné k životnímu prostředí nejen svým obsahem, ale především udržitelným výrobním procesem s minimálním zatížením naší planety. Složení bez škodlivých látek je založeno na přírodních složkách jako soda, ocet nebo citron, které jsou biologicky snadno odbouratelné.

Foto_ochrana
I proto se Frosch může pyšnit oceněními jako EU Ecolabel, Cradle to Cradle anebo EMAS a nyní také oceněním GREEN BRANDS Czech republic, které získal v roce 2019 za prokazatelnou udržitelnost a šetrnost k přírodě. Přispějte k ochraně planety bez námahy!

Czech Republic.eps
Vyhrajte jeden ze tří balíčků sprchových gelů a vykoušejte je doslova na vlastní kůži, stačí odpovědět na otázku a správnou odpověď odeslat nejpozději do 16. srpna 2019.


balíček SG
Soutěžní otázka: Uveďte, odkud je původem značka Frosch.
a) Velká Británie
b) USA
c) Německo

Nápovědu naleznete v textu. E-mailová adresa: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte: Soutěž – sprchové gely!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Frosch