ijournal.cz

Vyhrajte mytí svého auta s aplikací Superoperator!

red Zdroj: Superoperator 14.5.2019 Soutěže

Potřebuje váš plechový miláček dokonale umýt? Šetřete svůj čas i peníze! Stáhněte si novou aplikaci SUPEROPERATOR do svého telefonu a můžete ovládat myčky ve svém okolí bez nutnosti vystoupit z auta. Program vyberete v aplikaci a posuvníkem “START” mytí spustíte i platíte. Šetříte tak čas, i peníze, protože programy jsou přes aplikaci často levnější!Superoperator

1. APLIKACE ZDARMA KE STAŽENÍ: Stáhněte aplikaci “Superoperator CZ” zdarma v úložišti aplikací.

2. REGISTRACE: Vytvořte si účet  ” ZÁKAZNÍK” zadáním e-mailu, platební karty, jména, příjmení, telefonu a SPZ Vašeho vozu.

3. VYBERTE MYČKU, PŘIJEĎTE K NÍ A ROVNOU MYJTE: V aplikaci se Vám zobrazí seznam dostupných myček, pokud kliknete na adresu, navigace Vás dovede rovnou před myčku. Vyberte si program, vyčkejte na upozornění aplikace o rozpoznání SPZ Vašeho vozu a posuvníkem “START” mytí spustíte. V ten moment se Vám z platební karty strhne i platba.

4. HELP LINKA NON-STOP NA TELEFONU: Zákaznická linka non-stop online: V případě jakýchkoliv problémů s aplikací, rozpoznáním SPZ volejte na číslo +420 284 018 392. Zákaznický servis vidí celý systém on-line na kamerách a mohou na dálku vyřešit problémy, případně Vás do myčky pustit ručně.

Aplikace obsahuje síť myček BENZINA, MOL a další – nové myčky se do aplikace přidávají průběžně – uvidíte aktuálně v aplikaci.
Programy jsou stejné jako na kase, jen přes aplikaci mohou být výrazně levnější! Například BENZINA: sleva 10 Kč je na většině programů Benziny. Další slevové akce se nabízí přímo v aplikaci.

Další informace o aplikaci: http://onelink.to/superoperatorcz

kodVyhrajte jeden z poukazů na jednotlivá mytí v síti digitálních automyček.

Soutěžní otázka: Jak v aplikaci Superoperator zjistíte, že na myčce není fronta?

a)  Podíváte se (online) kameroulogo
b)  Zavoláte na telefon, který je v aplikaci uveden
c)  Necháte si poslat sms

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 24. května 2019 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte: Soutěž – Superoperator. Nezapomeňte rovněž na svou korespondenční adresu pro odeslání případné výhry.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Superoperator