ijournal.cz

Vydejte se do Bradavic ve Westfield Chodov

red Zdroj: Společnost Unibail-Rodamco-Westfield 9.8.2023 Aktuality a pozvánky, Výstavy a veletrhy
Westfield Chodov zve všechny fanoušky světa kouzel, aby si od 25. září do 22. října prohlédli umělecké interpretace ikonických míst z oblíbené filmové série. Kouzelnický svět baví velké i malé fanoušky po celém světě, nyní může celá rodina prozkoumat interaktivní prostředí a řadu tematických aktivit. Výstava byla vytvořena ve spolupráci se společnostmi Warner Bros. Discovery Global Themed Entertainment a Eventbox.

 foto_Celebrate_Hogwarts_Spojené_arabské_emiráty_1

Westfield Chodov otevírá svým návštěvníkům svět kouzel, ve kterém si budou moci prohlédnout stylizovanou repliku vlaku Bradavický expres, projít Hagridovou chatrčí a vyzkoušet si slavný famfrpál, kouzelnickou soutěž v házení camrálem do obručí.

Návštěvníci budou mít také možnost projít se uměleckou ilustrací inspirovanou Zakázaným lesem, kde se budou moci vyfotografovat s kouzelnými bytostmi ukrytými ve stromech. V kvízu mohou prověřit své znalosti o světě Harryho Pottera a užít si taneční vystoupení valčíku z filmu.

„Harry Potter je celosvětový fenomén, a proto jsme velmi rádi, že můžeme všechny fanoušky pozvat do Westfieldu Chodov na prohlídku okouzlujících tematických instalací inspirovaných ikonickými scénami ze slavné filmové série Harry Potter,“ dodává marketingová manažerka Westfieldu Chodov Kateřina Kleslová.

foto_Celebrate_Hogwarts_Spojené_arabské_emiráty_3foto_Celebrate_Hogwarts_Spojené_arabské_emiráty_2

Tematická instalace ve Westfieldu Chodov s názvem Vydejte se do Bradavic bude otevřena každý den během otevírací doby nákupního centra Westfield Chodov. Partnerem akce je Comics Point. Informace o připravovaném programu a další podrobnosti najdete na webových stránkách.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Společnost Unibail-Rodamco-Westfield