ijournal.cz

Vodík v pražských lázních Fénix

red Zdroj: foto: Jana Tesaříková 28.10.2023 Párty a večírky

Ředitelka Lázní Fénix, Marta Šuba, nedávno představila novinky, nové procedury a novou spolupráci. První vodíkové lázně, první vodíkové procedury! Molekulární vodík je palivo našeho života  – i jedna sklenka denně vám změní život, říká dr. farmacie Jitka Hořejšová, anti-aging specialista, která  vodík používá sama i ve své ordinaci již 7 let a s Martou Šubou v Lázních Fénix spolupracuje!

fenix

Slavnostní zahájení Vodíkových lázní proběhlo v komorním duchu, ale mezi vzácnými hosty jste mohli vidět herečky Simonu Praskovou, Janu Vaculíkovou. Nechyběl ani knižní nakladatel a muzikant Jindřich Kraus, který je životní partner výtvarnice a ambasadorky Lázní Fénix, Alexandry Hejlové. To, že se akce nesla v komorním stylu, byl záměr paní ředitelky, která všem přítomným umožnila vyzkoušet si některou z procedur, které lázně nabízí. K vyzkoušení tak byly ozdravné procedury jako například masáž, infrasaunu i lymfodrenáž .

 fenix


A jaké vodíkové procedury nabízí Lázně Fénix?

Masáž celého těla s molekulárním vodíkem,

Částečné koupele nohou nebo rukou.

Inhalaci vodíku – doporučujeme na postcovidové únavy, ale i astmatikům a alergikům

Pitnou kúru vody s molekulárním vodíkem  – za 20 minut  po napití vody s molekulárním vodíkem se vám dostane do všech důležitých orgánů  – srdce, mozku, plic a jater!

Patentované generátory produkující molekulární vodík nejvyšší kvality a dále vodíkové kapsle a vodíkové mýdlo.

 

Ambulantní Lázně Fénix

Mezibranská 1367/21, 110 00 Praha 1

+420 774 027 580

+420 737 897 345

laznefenix@gmail.com

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Jana Tesaříková