ijournal.cz

Vlasová ozdravovna

red Zdroj: Vitar, Unterkram 30.8.2021 Krása a zdraví

Jakmile skončí léto, můžeme si být jisti, že vlasy, které uvidíme v zrcadle, nás neoslní. Většina z nás uvidí krepaté, suché a polámané vlasy, které doslova volají o pomoc. Pokud tedy chcete zpátky krásnou hřívu, budete muset vlasům dopřát důkladnou a dlouhodobou péči.

A proč po nejsou po létě vlasy v kondici? Důvod je jasný. Voda, ať už sladká nebo slaná, v kombinaci se sluncem, extrémně vysušují vlasy a zvyšují jejich křehkost. Jednotlivé vlasy se pak třepí a lámou. Aby se opět dostaly do kondice je potřeba udělat pár zásadních kroků.

1. Pryč s konečky: Polámané a roztřepené konečky rozhodně žádnou parádu neudělají, a tak musejí bez milosti pryč. Díky tomu se vlasům uleví a budou se moci vyživit v celé své délce.
Revitalon 3D kofeinovy šampon NEW 6.8.2019


2. Kvalitní šampon:
Při mytí vlasů nejde jen o to, zbavit je nečistot a mazu, ale měli bychom myslet také na jejich výživu. V tomto období jsou proto ideální šampony určené speciálně pro poškozené, suché a lámavé vlasy, které obsahují vitaminy a další látky napomáhající vrátit vlasům pružnost a sílu.
Revitalon kofeinový šampon, 149 Kč

URTEKRAM_divoká_ruze_kondicionér_172_Kc_

3. Kondicionér:
Možná nepatří kondicionér do vaší běžné výbavy, na začátku podzimu tam ale rozhodně své místo má. Kondicionér uzavře vlasové vlákno, díky tomu jej vyhladí a chrání před poškozením. Zvyšuje se tak odolnost vlasů, ale i jejich lesk a snáze se také upravují.
URTEKRAM kondicionér na vlasy Divoká růže, 172 Kč/milujubio.cz

Revitalon_Vlasové_sérum_50_ml

4. Regenerační kúra:
Pokud jsou na tom vaše vlasy opravdu bídně, pak určitě sáhněte po regenerační vyživují masce nebo séru na vlasy. Díky tomu se vlasy dostanou do kondice mnohem rychleji. GRN_Rich_Olej__na__vlasy__Rich__regeneracní__50ml_285Kc_
Revitalon vlasové sérum, 229 Kč
 


5. Vlasové oleje:
I když jste se suchých konečků zbavili, neznamená to, že se konce vlasů nemusíte starat. Ideální je používat regenerační vlasové olejíčky, jež předcházejí roztřepení vlasů, vyživují a dodávají lesk.
GRN regenerační olej na vlasy, 285 Kč/milujubio.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vitar, Unterkram