ijournal.cz

Velkolepý historický muzikál Sibyla v divadle Hybernia obohatil pražskou hudební scénu

red Zdroj: Divadlo Hybernia, foto: Musical production 3.4.2016 Společenské akce a události

Muzikál Sibyla – královna ze Sáby režiséra Radka Balaše má za sebou vedle velkolepé premiéry již téměř desítku úspěšně odehraných představení (repríz).

Sibyla_vsichni

Protagonisté v čele s Danielem Hůlkou a Evou Burešovou se dočkali na první premiéře dvojnásobného standing ovation. „Porodili jsme dítě, krásné dítě,“ spadly nervy po premiéře díky Danovi Hůlkovi. Ten měl krátce před premiérou zdravotní problémy, zkoušel i se zablokovanou krční páteří. „Už je to naprosto v pořádku, chodil jsme na obstřiky a při premiéře jsem se cítil už naprosto v pohodě,“ dodal Hůlka, kterému v publiku tleskala maminka a přátelé. Přítelkyni momentálně nemá.

Sibyla_Hulka

V pohodě naopak nebyla hlavní představitelka, Sibyla Eva Burešová. Po pěti letech se rozešli před premiérou s partnerem. „Dali jsme si pauzu, nechci tomu ještě říkat rozchod,“ doufá v návrat Eva. „Věnovala jsem se víc práci než vztahu, v tom byl asi kámen úrazu,“ dodala Burešová. 

Sibyla1

Partnerku neměl v hledišti ani herec Miroslav Hrabě, který skvěle ztvárnil Ezru, správce královského pokladu. „Moje partnerka byla v úterý na operaci, má přetržené vazy v koleni. Držela mi palce na dálku,“ prozradil Hrabě. 

Sibyla_Mirek-Hrabe

V hledišti tleskali nadšeně vestoje Sandra Parmová, Bohouš Josef, Marian Vojtko, Jan Kříž, Veronika Arichteva, Nikol Švantnerová, Jan Rosák, Milan Drobný, Petr Malásek, Kateřina Kristelová, Kamila Nývltová, Jakub Ludvík a další známé tváře. Podívejte se na fotogalerii.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Divadlo Hybernia, foto: Musical production