ijournal.cz

Vánoční atmosféra na Stezce korunami stromů v Krkonoších

red Zdroj: Stezka korunami stromů 26.12.2022 Cestování

Pokud patříte mezi aktivní jedince, kteří i během svátků vyhledávají zpestření programu pro celou rodinu, vydejte se na Stezku korunami stromů do Krkonoš, kde panuje poklidná vánoční atmosféra. Procházka po zasněžené Stezce, zakončená výhledy do majestátní krajiny krkonošských lesů, okouzlí všechny generace třeba na Nový rok.

 stezka_zima


Novoroční zvonění

Rok se s rokem sešel a opět přichází moment, kdy si již tradičně můžete symbolicky zazvonit pro štěstí do nového roku. Přijďte 1. ledna 2023 zavzpomínat na uplynulý rok a s otevřenou náručí přivítat ten nadcházející. Zvonička bude umístěna na samém vrcholu Stezky a radostné momenty tak doplní jedinečný výhled do krkonošské zimní krajiny. Chybět nebude ani tradiční čočková polévka, kterou vám připraví místní restaurace, aby se vás v následujícím roce drželo štěstí i peníze. Na Nový rok bude zdarma a po výstupu vás příjemně zahřeje.

 stezka_zvonička


Stezka se na své návštěvníky těší celoročně, kromě 24. prosince, a to každý den od 9:30 do 16:00. Nevíte-li si rady s nákupem vánočních dárků, navštivte dárkový obchod Stezky, kde naleznete dárečky pro všechny věkové kategorie. Jednou z možností je i dárkový poukaz pro jednotlivce či celou rodinu s platností na celý příští rok. Svým blízkým tak darujete příjemný zážitek na Stezce. Poukazy jsou dostupné ke koupi také online na webových stránkách Stezky.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Stezka korunami stromů