ijournal.cz

Valentýnský dárek z lásky od ALO diamonds „AŤ JE VAŠE LÁSKA VĚČNÁ JAKO NAŠE DIAMANTY!“

red Zdroj: www.alo.cz 24.1.2022 Móda, obuv, doplňky

image foto
Pokud hledáte, jak vyjádřit lásku na svátek zamilovaných, pak zcela jistě vyberete v kolekci „HEARTS“ od ALO diamonds. Najdete v ní nejen prsteny s motivem srdce, ale také náhrdelníky, náušnice a náramky, které můžete spojit i do celých setů.

nahrdelnik_ALOdiamonds_zlato_cerne_diamanty_cena_101 051Kc nahrdelnik_ALOdiamonds_zlato_diamanty_cena_9 277Kc nahrdelnik_ALOdiamonds_zlato_diamanty_cena_19 467Kc_ naramek_ALOdiamonds_zlato_diamanty_cena_192 894Kc_www.alo.cz nausnice_ALOdiamonds_zlato_diamanty_cena_21 399Kc_www.alo.cz nausnice_ALOdiamonds-zlato_diamanty_cena_45 605Kc_www.alo.cz

Vybírat lze jak ze šperků se solitérním diamantem, tak šperky ve tvaru srdce poseté diamanty a můžete si zvolit barvu zlata, která je vašemu srdci nejbližší. Nechybí ani méně obvyklé, ale o to zajímavější a stylové šperky s hnědými nebo černými diamanty.

prsten_ALOdiamonds_zlato_diamanty_cena_16 431Kc_www.alo.cz prsten_ALOdiamonds_zlato_diamanty_cena_25 250Kc_www.alo.cz
Stejně jako pravá láska jsou i diamanty láskou a současně trvalou hodnotou na celý život. Všechny diamantové šperky ALO diamonds doprovází certifikát pravosti.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.alo.cz