ijournal.cz

V OC Quadrio proběhne křest knihy Rio 2016, zahájena bude výstava fotografií z Olympijských her

red Zdroj: ČOV a OC Quadrio 26.8.2016 Aktuality a pozvánky

Ve Fan Zone Českého olympijského týmu, která se nachází v pražském OC Quadrio, bude v pondělí 29. srpna zahájena výstava fotografií Herberta Slavíka z dějiště Letních olympijských her v Rio de Janeiru. Při této příležitosti proběhne i křest knihy Rio 2016 za účasti olympioniků.

Rio_2016_03

Rio 2016 je oficiální publikace Českého olympijského týmu, která obsahuje nejdůležitější a nejemotivnější vzpomínky na Letní olympijské hry v Riu, doplněné fotografiemi předního českého fotografa Herberta Slavíka. O textovou část se postaral spisovatel a scénárista Milan Tesař a grafický design vytvořil Milan Jaroš, který je mimo jiné autorem vizuálních stylů Českého olympijského týmu již od LOH v Londýně. Kniha Rio 2016 je vydána v nákladu 6 000 kusů, do prodeje půjde ihned po slavnostním křtu.

Rio_2016_01

Výstava s  názvem „Rio 2016 – Jsme jeden tým“ ve Fan Zone Českého olympijského týmu potrvá až do pátku 30. září. Kromě fotografií si návštěvníci mohou prohlédnout i artefakty českých olympioniků, mezi které patří vítězné dresy, sportovní náčiní a osobní předměty sportovců. K vidění bude i infografika se statistikami z Letních olympijských her a chybět nebudou ani sestřihy nejlepších sportovních okamžiků.

Rio_2016_02

 

Program společných akcí ČOV a OC Quadrio je k dispozici na FB Olympijský tým nebo na webu www.fandimevquadrio.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ČOV a OC Quadrio